Vstupenky na domácí duel předkola EL budou v prodeji od úterka

25.07.2014 19:42

 

Viktoria Plzeň již zná svého soupeře pro 3. předkolo Evropské ligy. O možnost bojovat ve skupině prestižní soutěže se plzeňští fotbalisté utkají s rumunským klubem Petrolul Ploješť. Soupeř, který v minulé sezoně skončil na třetím místě rumunské ligy, si ve 2. předkole suverénně poradil s albánským klubem Flamurtari.

Úvodní utkání Viktorie s Ploještí se uskuteční příští čtvrtek v Rumunsku (informace o vstupenkách na venkovní utkání dodá Viktoria fanouškům během pátku), odveta je naplánována na čtvrtek 7. srpna od 20 hodin v plzeňské Doosan Areně.

Vstupenky na domácí duel začne Viktoria prodávat již v úterý 29. července. První tři dny prodeje (úterý – čtvrtek) budou standardně vyhrazeny pro majitele permanentních vstupenek, od pátku 1. srpna se rozběhne také volný prodej. Pro první dny prodeje budou využity pokladny za severní tribunou (u velkého parkoviště za domácím kotlem), platba bude možná pouze v hotovosti.

Viktoria nabízí fanouškům jako již standardně tři cenová pásma. Základní ceny jsou stanoveny na 250 Kč, 200 Kč a 150 Kč, držitelé permanentek mají nárok na slevu 50 %. Více než 4300 držitelů čerstvých permanentek si tak své vstupenky bude moct zakoupit v cenovém rozmezí 125 Kč, 100 Kč a 75 Kč. 

Prodej pro majitele permanentních vstupenek se otevře v úterý v 10 hodin ráno. Na jednu permanentku bude možno zakoupit libovolný počet vstupenek s tím, výše zmíněná sleva 50 % platí pouze na jednu vstupenku. Jinými slovy si tak permanentkář může zakoupit jednu vstupenku proti své permanentce za zlevněnou cenu a libovolný počet dalších za cenu plnou. Permanentkář se také může vzdát svého místa a zakoupit si v předprodeji vstupenku na jinou sedačku z volných kapacit. Místo uvedené na jeho permanentní vstupence se v ten moment automaticky uvolňuje do nabídky pro ostatní fanoušky.

Svá místa mají všichni držitelé permanentních vstupenek garantovaná do čtvrtečních 17 hodin, po tomto termínu se nevyzvednuté rezervace uvolňují do v pátek startujícího volného prodeje. Výjimku opět tvoří permanentky v sektorech C, D a částí sektorů S8 a T9 (viz mapka pod článkem), kde se nacházejí místa blokovaná z důvodu rezervací UEFA. Fanoušci vlastnící permanentky do těchto prostor si během prvních tří dnů prodeje budou moci zvolit jakékoliv místo z volných kapacit stadionu.

Volný prodej bude probíhat od pátku 1. srpna od 9 hodin, k dispozici budou opět pokladny za severní tribunou. Každý fanoušek si ve volném prodeji bude moct zakoupit maximálně deset vstupenek, platba bude možná pouze v hotovosti. V sobotu zůstanou pokladny uzavřeny, aby se znovu otevřely v neděli 3. srpna – v den ligového zápasu s Jabloncem. V zápasový den bude od 14 hodin otevřen fanshop, v 18:15 (dvě hodiny před utkání se Severočechy) se otevřou pokladny za severní tribunou i při vstupu z Pallovy ulice. Na obou místech bude možno zakoupit vstupenky jak na duel s Jabloncem, tak také na souboj s klubem Petrolul Ploješť.

Od pondělí 4. srpna bude následně prodej pokračovat ve fanshopu až do případného vyčerpání kapacity. Nejpozdějším možným termínem nákupu bude středa 6. srpna, v den utkání nebude možné vstupenky zakoupit.  

 

Termíny prodeje na domácí duel 3. předkola EL

Držitelé permanentek

ÚT       29. 7.               10 – 17 (pokladny za severní tribunou)
ST        30. 7.               10 – 17 (pokladny za severní tribunou)        
ČT        31. 7.               10 – 17 (pokladny za severní tribunou)        

Volný prodej  

PÁ        1. 8.                 10 – 17                       (pokladny za severní tribunou)
NE       3. 8                  14 – 22:15       (fanshop)

                                   18:15 – 21:00  (pokladny za severní pokladnou i u vstupu z Pallovy ul.)

PO       4. 8                  9 – 17              (fanshop)
ÚT       5. 8.                 9 – 17              (fanshop)
ST        6. 8.                 9 – 17              (fanshop)

 

Ceny vstupenek na 3. předkolo EL

Kategorie:                   I. Kategorie                 II. Kategorie                III. Kategorie

Permanentky:             125 Kč                         100 Kč                         75 Kč

Volný prodej:              250 Kč                         200 Kč                         150 Kč

 

Rozdělení sektorů

1. kategorie sektory: E, F, S7,S8, T9, T10
2. kategorie sektory: A, B, G, H, S6, T11
3. kategorie sektory: P1, P2, P3, R4, R5, V14, V15

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·