Volný prodej permanentek startuje v pátek

28.06.2013 00:00

V pátek 28. června startuje volný prodej permanentních vstupenek na nový soutěžní ročník. Spouští se tak závěrečná fáze prodeje permanentek na sezónu 2013/14. Možnost získat celoroční vstupenku na zápasy Gambrinus ligy a domácího poháru budou mít všichni fanoušci, kteří doposud nebyli držiteli permanentních vstupenek.

Při nákupu na pokladně ve Štruncových sadech bude možná platba pouze v hotovosti a všichni příznivci červeno-modrých barev si budou moci zvolit místa z aktuálně dostupné kapacity stadionu. „Většina majitelů permanentek z loňské si své rezervace vyzvedla v daném termínu. Viktoria Plzeň tak již ke čtvrtečnímu odpoledni překonala hranici 3000 vydaných permanentek. V následujících dnech tak budeme atakovat loňský rekordní počet 3500 vydaných celoročních vstupenek,“ říká tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Kromě tradiční formy prodeje na pokladnách Doosan Areny můžou příznivci Viktorie využít i online prodej permanentek, který bude probíhat rovněž od páteční deváté hodiny na stránce Plzeňské vstupenky (www.plzenskavstupenka.cz). „Internetový prodej bude probíhat obdobně jako v loňské sezóně. Po zvolení míst a úhradě platební kartou nebo převodem na účet budou permanentky každému fanouškovi odeslány poštou,“ popisuje Pillár, který zároveň dodává, že výhoda prodeje přes internet je v absenci jakékoli provozní doby. Fanoušci si tak budou moci zakoupit permanentní vstupenky bez ohledu na den a hodinu. Veškeré slevové vouchery dorazí fanouškům také prostřednictvím pošty.

 

Otevírací doba pokladen za severní tribunou:
 

28. 6.     Pá           9 – 19

29. 6      So           10 – 17

30. 6.     Ne          10 – 17

1. 7.       Po           9 – 17

2. 7.       Út           9 – 17

3. 7.       St            9 – 17

4. 7.       Čt            9 – 17

5. 7.       Pá           10 – 15

6. 7.       So           zavřeno (pouze online prodej)

7. 7.       Ne          zavřeno (pouze online prodej)

9. 7.       Po          9 – 17

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·