Volejbalisté Karlovarska přivítají vicemistra

10.09.2014 13:46


Hala Lokomotivy v Karlových Varech zažije historicky první utkání volejbalového týmu mužů. VK ČEZ Karlovarsko se v přípravě na extraligovou sezonu nešetří, domácí premiéru si odbude s finalistou nejvyšší soutěže a vítězem Českého poháru Duklou Liberec. „Očekávám především dobrou přípravu, kvalitní zápas,“ prohlásil trenér VK ČEZ Karlovarsko Petr Brom.

Utkání proti Liberci sehrají volejbalisté Karlovarska ve čtvrtek 11. září od 12 hodin. Domácí celek ještě není v kompletní sestavě, se kterou vstoupí v polovině října do extraligy. Později se zapojí do přípravy venezuelský smečař Andy Rojas, další mezeru na soupisce způsobilo zranění kapitána juniorské reprezentace Davida Janků. „Jde o přetrhané vazy v kotníku, David bude mimo hru pět až šest týdnů, kdy podstoupí rehabilitaci v zařízení NEMOSu, který je naším partnerem,“ prozradil trenér Brom.

Kouč VK ČEZ Karlovarsko tak má k dispozici pouze dva smečaře, k duelu s Libercem na tomto postu nastoupí vedle Mathiase Loftesnese a Zdeňka Málka mladý Jan Švec. Talentovaný junior strávil s elitním týmem podstatnou část dosavadní přípravy. VK ČEZ Karlovarsko odehrál zatím tři utkání, poslední srpnový víkend v Liberci svedl vyrovnané bitvy s extraligovými soupeři. V sestavě s hráči z juniorky nestačil na Ústí a Benátky a porazil domácí Duklu. „V každém zápase bylo na hráčích vidět, že mají za sebou těžkou fyzickou přípravu, ale jde to správným směrem,“ kvitoval Petr Brom. 

Vstup na přípravné utkání proti Dukle Liberec je volný. Standardní cena vstupenek na mistrovské zápasy VK ČEZ Karlovarsko bude 50 korun, snížené vstupné pak 30 korun. Permanentky na celou sezonu ve výši 500 korun budou příznivcům karlovarského volejbalu k dispozici na třech prodejních místech, o kterých se rozhodne do poloviny září.

VK ČEZ Karlovarsko – VK Dukla Liberec
Čtvrtek 11. září 2014 od 12:00
Hala BK Lokomotivy, Jízdárenská 1, Karlovy Vary
Sestava VK ČEZ: NAHRÁVAČI – Bartůněk, Bican; BLOKAŘI – Koláček, Sukuba, Szczerbaniuk; SMEČAŘI – Loftesnes, Málek, Švec; UNIVERZÁL – Mihajlovič; LIBERO – Pfeffer.

Zdroj: TZ VK ČEZ Karlovarsko

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·