Viktorii požene na Letné zaplněný kotel

07.05.2015 20:37

 

 

Zcela zaplněný sektor plzeňských fanoušků požene v sobotu na Letné Viktorii Plzeň. Poslední vstupenky se vyprodaly během čtvrtečního odpoledne, páteční a sobotní prodej tak již nebude spuštěn. „Velmi si vážíme toho, že naši fanoušci vyrazí do Prahy v takovém počtu. Sparta uvolnila pro sektor hostů necelých 1500 vstupenek, všechny určené prostory budou zaplněny do posledního místa,“ řekl k ukončenému prodeji tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Pro fanoušky Viktorie bude již tradičně určen vstup č. 5, hostující sektory jsou vybaveny odpovídajícím množstvím toalet a stánků s občerstvením.

„Prosíme fanoušky, aby dodržovali pokyny Policie i dalších bezpečnostních složek tak, abychom zabránili jakýmkoliv problémům či nepříjemnostem. Vzhledem k tomu, že na Letné budou v den utkání probíhat další veřejné akce, doporučujeme fanouškům vyrazit s dostatečným předstihem,“ doplňuje informace Pillár. Fanoušci, kteří si zakoupili vouchery do klubových autobusů, najdou veškeré informace stran odjezdu autobusů na stránkách klubu.

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·