Viktoriáni zakončili podzim v music clubu Pantheon

12.12.2013 00:00

Úterní nezapomenutelný zápas základní skupiny Ligy mistrů vyvolal euforii v celé západočeské metropoli. Fanoušci oslavovali svůj tým a postup do jarních bojů Evropské ligy v hospůdkách a restauracích po celé Plzni. První tým Viktorie Plzeň společně s vedením a partnery klubu se s podzimní fází sezóny rozloučili v music clubu Pantheon.

 

Na párty, která byla zároveň poslední rozlučkou s trenérem Pavlem Vrbou, předali novému reprezentačnímu kouči jeho svěřenci dlouho utajovaný dárek v podobě velkoformátového portrétu, který na památku ozdobili svými podpisy. Nebyl to ovšem jediný obraz, který trenér Vrba obdržel. Akademická malířka Jitka Nesnídalová připravila pro nejúspěšnějšího kouče v historii Viktorie Plzeň doprovázeného na akci svou ženou portrét právě jeho chotě. Jednalo se o dárek od majitele klubu, pana Tomáše Paclíka. „Chtěl bych vám moc poděkovat a slibuji, že doma se pověsíme vedle sebe,“ reagoval potěšený Vrba.

 

Po půlnoci si všichni hosté viktoriánského večera našli vlastní program, někdo konverzoval u sklenky dobrého nápoje, někteří, jako třeba jeden z nejzdatnějších tanečníků plzeňské kabiny Marián Čišovský, se bavili na parketu. Společným jmenovatelem však byla dobrá zábava. Až do časných ranních hodin duněli Pantheonem Kabáti, Eláni a další hity z československé produkce.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·