Viktoriáni oslavili konec podzimu

07.12.2012 16:10

Hned ve čtvrtek po utkání s Atléticem Madrid se plzeňští fotbalisté slavnostně rozloučili s podzimní částí sezony. V music clubu Pantheon se viktoriáni pod tradiční taktovkou Pavla Horvátha setkali s obchodními partnery a zaměstnanci klubu, aby společně oslavili výjimečný úspěch. Součástí večera byla také oslava 49. narozenin Pavla Vrby a křest limitované edice hodinek vyrobených speciálně pro FC Viktoria.

Plzeňský music club Pantheon zažil ve čtvrtek zasloužené oslavné tance. Hráči Viktorie Plzeň vyhráli jako první český tým v historii základní skupinu Evropské ligy a začínající dovolenou spolu se svými blízkými důstojně oslavili. Vedle slavnostního uvítání týmu si návštěvníci klubového večírku užili představení limitované edice hodinek ANGELS OF VIKTORIA, kterou speciálně pro fotbalisty Viktorky vytvořil výrobce tradičních českých hodinek PRIM od společnosti MPM- Quality. A Pavel Vrba získal díky svým narozeninám privilegium nechat si od Andrey Verešové připnout na zápěstí hodinky „andělů vítězství“ jako první. Trenér červeno-modrých se navíc mohl potěšit speciálním dortem a osobním blahopřáním majitele Viktorie Tomáše Paclíka nebo kapitána Pavla Horvátha. „Bez ohledu na moje narozeniny je co slavit. Jsem hrdý na tým, jak se s podzimem dokázal poprat. Osobně jsem pak za veškerá narozeninová přání velmi vděčný – ať již je to dort na klubové party, hodinky, ohňostroj nebo spontánní gratulace fanoušků na stadionu. Všem moc děkuji,“ řekl plzeňský kouč v průběhu slavnostního večera.

Večírek plzeňské Viktorie se protáhl až do ranních pátečních hodin, spěch nebyl na místě. Fotbalistům i trenérovi totiž závěrečným hvizdem duelu s Atléticem začala zasloužená dovolená. Viktoriáni se znovu potkají ve Štruncových sadech až na začátku ledna ke startu zimní přípravy. Ještě předtím budou nedočkavě vyhlížet los vyřazovací části Evropské ligy, který je na programu 20. prosince. 

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·