Viktoria zve fanoušky na vánoční setkání do Doosan Areny

08.12.2015 12:06

 

Po vzoru loňského předvánočního setkání, které se u fanoušků Viktorie Plzeň dočkalo velice pozitivní odezvy, připravil i letos plzeňský klub pro své příznivce vánoční akci přímo v prostorách Doosan Areny. Ve čtvrtek 17. prosince zvou fotbalisté své fanoušky do ochozů Doosan Areny, aby si v rámci speciálního podvečera mohli vzájemně popřát pohodové svátky a úspěšný vstup do roku 2016.

Vánoční setkání bude stejně jako v loňském roce hostit severní tribuna Doosan Areny, jejíž brány se otevřou už v 17:00. U vstupů se mohou fanoušci těšit na nápoj zdarma a především pak speciální dárek, který se jistě stane nevšední ozdobou mnoha fanouškovských pokojů. Vstup na celou akci je zdarma, fanoušci však budou moct v rámci akce pomoci dobré věci.

Přímo u hřiště budou připraveny tři vánoční stromečky. Pod první mohou fanoušci pokládat vánoční dárky dětem z dětského domova Domino, pod druhým se budou scházet pamlsky pro zvířata v plzeňské Zoologické zahradě podobně. „Dětem z DD Domino udělají radost především školní pomůcky, popřípadě sportovní potřeby. Dary budou určeny především pro děti starší deseti let, nicméně fantazii a dobré vůli fanoušků se meze nekladou. Pro zvířata z plzeňské Zoo mohou příznivci viktoriánů nosit jakékoliv ovoce, zeleninu, ale třeba také staré pečivo. Viktoria bude všechny dary hned druhý den distribuovat s cílem udělat ještě před vánočními svátky co nejvíce radosti,“ říká k charitativnímu vyznění akce tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Na třetím vánočním stromku budou chybět ozdoby a záleží na fantazii všech fanoušků, jak jej v průběhu večera ozdobí. „Každý fanoušek má možnost přinést do Doosan Areny svou vlastní ozdobu ideálně v klubových barvách, a přispět tak k vytvoření unikátního uměleckého díla. Uvítáme například papírové ozdoby s logem klubu, vlastnoručně vyrobené drobnosti nebo červené a modré vánoční řetízy. Věříme, že fanoušci nás svou kreativitou překvapí,“ dodává s úsměvem Pillár.

Samotný program na pódiu před severní tribunou započne v 17:30 hodin. „Fanoušci se mohou těšit na zástupce plzeňské kabiny v čele s hlavním trenérem Karlem Krejčím a asistentem Pavlem Horváthem i několika fotbalisty, unikátní video z dílny Václava Šubrta i pěvecké vystoupení plzeňského hudebního sboru Andílci,“ přibližuje náplň zhruba hodinu a půl trvajícího bloku Pillár. „Cílem naší akce je umožnit všem fanouškům společné předsváteční setkání v dobré náladě, návštěvníci se mohou těšit na několik zajímavých překvapení, otevřené stánky v prostorách tribuny a v neposlední řadě na losování o zcela výjimečné ceny.

Každý návštěvník obdrží u vstupu vedle vánočního dárku a nápoje také speciální vstupenku, jejíž hlavním účelem bude právě losování. „Vylosovány budou celkem tři ceny a věříme, že každá bude stát za to. Třetí cenou bude originální dres viktoriánů podepsaný všemi hráči. Druhou cenou pak bude exkluzivní únorová prohlídka Doosan Areny, na které budou výherce a 10 jeho kamarádů provádět dva výhercem zvolení členové prvního mužstva. A první cena pak, věříme, bude opravdu krásným vánočním dárkem pro jednoho z fanoušků. Ten se totiž v rámci lednového přípravného zápasu Viktorie stane na jeden den plnohodnotným členem kádru. V kabině pro něj bude připravena kompletní výbava, s hráči Viktorie absolvuje rozcvičení a naskočí také do samotného zápasu v tréninkovém areálu v Luční ulici. Vše bude samozřejmě podrobně monitorováno kamerou Viktoria TV a fanoušek tak bude mít k dispozici nádhernou vzpomínku na svůj premiérový start v dresu Viktorie Plzeň,“ upřesnil Pillár.

Předpokládaný konec akce bude kolem sedmé hodiny, aby si výjimečný podvečer mohli užít také nejmenší fanoušci spolu se svými rodiči. „Věříme, že se akce potká minimálně se stejným zájemem, jako tomu bylo v loňském roce. Na všechny velké i malé viktoriány se moc těšíme,“ zakončuje informace tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPp


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·