Viktoria zužuje kádr před odjezdem do Rakouska

28.06.2013 00:00

Již před pátečním závěrečným utkáním domácí přípravy proti týmu Baníku Sokolov oznámila plzeňská Viktoria několik změn v aktuálním kádru. Úřadující mistr těmito změnami prakticky uzavřel kádr před odjezdem na herní soustředění do Rakouska. „V tuto chvíli jsou pohyby v kádru ukončeny. Je možné, že další změny proběhnou během rakouského pobytu nebo těsně po návratu týmu z Westendorfu, nicméně v principu do Tyrolska odjede kádr, se kterým bude trenér Vrba počítat do soutěžních zápasů,“ řekl k aktuálním informacím tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Záložník David Štípek odchází na půlroční hostování do týmu Mladé Boleslavi. „David je fotbalista s velkou perspektivou, od kterého si Viktoria hodně slibuje. V tuto chvíli, v realitě velké konkurence v ofenzivních řadách Plzně, by však David pravděpodobně neměl odpovídající herní vytížení. Při volbě týmu pro jeho hostování jsme přihlédli jednak ke kvalitě a hernímu projevu Boleslavi, jednak i k přání samotného hráče,“ uvedl středočeské hostování plzeňského odchovance generální manažer Viktorie Adolf Šádek.  

Další z odchovanců plzeňského fotbalu, Martin Fillo, se zapojí do tréninku v anglickém celku Brentford F.C. Tým třetí nejvyšší anglické soutěže, který v právě skončené sezoně přišel až ve finálovém utkání play off o možnou účast ve druhé nejvyšší anglické soutěži, bude také pro ročník následující patřit k favoritům League One. „Martin se zapojí do tréninků Brentfordu na jejich soustředění v Rakousku, o formě jeho případného působení v Anglii se bude jednat v následujících dnech. O Martina velmi stojí trenér anglického celku, který měl možnost jej vést během společného působení v norském Stavangeru,“ řekl Šádek.

Dvojice mladých fotbalistů Aleš Mandous a Matěj Kyndl se zapojí do tréninku v druholigových Bohemians Praha. „Situace je stejná jako u Martina Filla – hráči se v tuto chvíli zapojí do tréninku s týmem, Viktoria bude s pražským celkem jednat o možném působení obou odchovanců v následující sezoně,“ doplnil generální manažer Viktorie s tím, že jedinou formou působení těchto mladých fotbalistů mimo Plzeň by bylo hostování.

Kádr Viktorie odjíždějící do Rakouska

Brankáři
Matúš Kozáčik, Petr Bolek, Roman Pavlík

Hráči do pole
David Limberský, Radim Řezník, Marián Čišovský, Václav Procházka, Lukáš Hejda, Matěj Končal, Ondřej Chocholoušek, František Rajtoral, Milan Petržela, Marek Hanousek, Pavel Horváth, Michal Ďuriš, Jakub Hora, Vladimír Darida, Tomáš Hořava, Jan Kovařík, Daniel Kolář, Mladen Veselinovič, Stanislav Tecl, Marek Bakoš, Tomáš Wágner, Michael Krmenčík.
 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·