Viktoria zahájila letní přípravu v Luční

18.06.2013 00:00

Slunečné počasí přivítalo tým Viktorie Plzeň při prvním společném tréninku po letní dovolené. Ještě bez českých i slovenských reprezentantů, kteří v první polovině června odehráli svá kvalifikační utkání, vyběhl na hřiště v Luční ulici bezmála dvacetičlenný kádr.

Dovolená skončila také hlavnímu kouči plzeňské Viktorie. „Odpočíval jsem víceméně v českých podmínkách, pouze čtyři dny jsem byl v Tatrách na Slovensku,“ říká trenér, který si po čtrnáctidenní dovolené pochvaloval slunečné počasí v západočeské metropoli. Letní přípravu zahájili v dresu Viktorie i navrátilci z hostování Tomáš Wágner, Jakub Hora nebo David Vaněček. Tréninkové dávky začal polykat také nedávno uzdravený Marek Hanousek. „Je to pro mě jako začínat úplně od začátku. Jsem šťastný, že můžu být zase na hřišti a že mám šanci poprat se o místo v kádru,“ říká talentovaný středopolař.

Značný mediální zájem o začátek letní přípravy podpořilo i místo konání. Hřiště, po kterém se proháněli úřadující mistři Gambrinus ligy, bylo ještě před několika dny více než půl metru pod vodní hladinou. „Byl jsem zrovna na dovolené a viděl jsem jen fotky na internetu. Že se podařilo dát trávník takhle do pořádku - všechna čest,“ smeká Stanislav Tecl.

Viktoriáni zahájili letní přípravu více než devadesátiminutovým tréninkem, ve kterém jim trenér naordinoval především práci s balonem a samotnou hru. Výjimkou byl Pavel Horváth, který stále doléčuje zranění z konce ligové sezony. Během dopoledne se tak plzeňský kapitán proháněl v okolí Doosan Areny na kole.

 

Tým, který přivítal Pavel Vrba na úvodním tréninku:

Roman Pavlík, Petr Bolek, Radim Řezník, Lukáš Hejda, Adam Beránek, Matěj Končal, František Rajtoral, Marek Hanousek, Pavel Horváth, Petr Trapp, Jan Kovařík, Martin Fillo, Radek Šírl, David Vaněček, Matěj Kyndl, Tomáš Wágner, Jakub Hora, Mladan Veselinovič, Stanislav Tecl.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·