Viktoria vyrazila do Tyrolska, první utkání ji čeká ve středu od 16 hodin

01.07.2013 00:00

Devítidenní soustředění ve vyzkoušeném prostředí rakouského Tyrolska mají před sebou fotbalisté Viktorie. Do oblíbeného Westendorfu vyrazil kompletní kádr včetně realizačního týmu v pondělí v 8 hodin ráno. „Všichni hráči dorazili včas a v dobré náladě. Viktoriáni by měli dorazit do Rakouska zhruba před jednou hodinou, následovat bude oběd i první odpolední trénink. Veškeré dění budeme fanouškům přibližovat formou fotografií i videí na ViktoriaTV,“ řekl na startu poslední části přípravy tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Tým Pavla Vrby, který čítá 22 hráčů do pole a 3 brankáře, čeká již po dvou dnech na místě první přípravné utkání. Duel proti německému celku SpVgg Greuther Fürth bude hostit ve středu od 16 hodin přímo rakouský Westendorf. Tradiční německý tým se v následující sezoně představí ve druhé německé Bundeslize a bude usilovat o návrat mezi elitu.

V sobotu 6. července čeká na Viktorii ruský Krasnodar. Tento duel bude odehrán v Uttendorfu v blízkosti Salzburgu, výkop je stanoven na 17 hodin.

Generálku před soutěžními zápasy obstará v úterý 9. července duel s rumunským celkem CFR Kluž. Účastník posledního ročníku Ligy mistrů se v právě skončeném ročníku rumunské nejvyšší soutěže umístil na osmém místě. Poslední duel Viktorie v Rakousku bude opět hostit Westendorf, duel začne v 16 hodin. Ihned po jeho skončení zamíří výprava Viktorie zpět do Plzně, kde čeká na úřadující české mistry již v pátek 12. července duel Superpoháru proti Jablonci. 

 

Kádr Viktorie odjíždějící do Rakouska

Brankáři

Matúš Kozáčik, Petr Bolek, Roman Pavlík

Hráči do pole
David Limberský, Radim Řezník, Marián Čišovský, Václav Procházka, Lukáš Hejda, Matěj Končal, Ondřej Chocholoušek, František Rajtoral, Milan Petržela, Marek Hanousek, Pavel Horváth, Michal Ďuriš, Jakub Hora, Vladimír Darida, Tomáš Hořava, Jan Kovařík, Daniel Kolář, Mladen Veselinovič, Stanislav Tecl, Marek Bakoš, Tomáš Wágner, Michael Krmenčík.

¨

Přehled nejbližších zápasů

3. 7. 2013             16:00     FC Viktoria Plzeň - SpVgg Greuther Fürth (Westendorf)
6. 7. 2013             17:00     FC Viktoria Plzeň – FK Krasnodar (Uttendorf)
9. 7. 2013             16:00     FC Viktoria Plzeň – CRF Kluž (Westendorf)

Superpohár

12. 7. 2013          FC Viktoria Plzeň – FK Baumit Jablonec

Liga mistrů

2. předkolo: 16. července a 23. července

Gambrinus liga

1. kolo: 19., 20. a 21. července

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·