Viktoria prodloužila smlouvu s Pavlem Horváthem

17.02.2014 00:00

Otázku fotbalové budoucnosti Pavla Horvátha vyřešilo sportovní vedení Viktorie Plzeň ještě před startem soutěžního jara. Osmatřicetiletý kapitán si prodlouží svoje působení v Doosan Areně minimálně o rok, nově podepsaný kontrakt vyprší v červnu 2015.

 

„Jsem osobně velmi rád, že spojení hráče Pavla Horvátha a Viktorie Plzeň bude pokračovat. Je to z naší strany jednoznačný signál, že Pavel je platným článkem kádru Viktorie a jsme přesvědčeni, že jím bude i v příští sezóně. Těší mě, že prodloužení kontraktu podepsal bez jakéhokoliv zaváhání. Pevně věřím, že plzeňští fanoušci se budou moci o rok déle dívat na to, jak svými výkony rozdává fotbalovou radost,“ řekl po podpisu kontraktu generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

 

„Pro mě znamená prodloužení smlouvy především to, že zůstanu ještě o rok déle v hráčské šatně. Těším se na to, že dál budeme předvádět dobrý fotbal a že další rok můžu být v takovém týmu, jakým je Viktoria Plzeň,“ řekl plzeňský kapitán, kterému motivace do další práce rozhodně nechybí. „Kdybych neměl motivaci, nehraju. Já ovšem miluju fotbal a baví mě vyhrávat.  Jsem ve Viktorii spokojený a neviděl jsem jediný důvod, proč neprodloužit smlouvu.“

 

 Do stejného data byla smlouva podepsána také s Romanem Pavlíkem. Také zkušený brankář tak spojil svoji budoucnost se Štruncovými sady do června 2015. „Jsem rád, že dál můžu pokračovat v týmu Viktorie. Moje pozice je v současnosti daná a já budu dál čekat na svou příležitost. Viktoria je jedním z nejlepších týmů v České republice, takže o motivaci mám postaráno. Pravidelně hrajeme evropské poháry a já jsem jednoduše šťastný, že u toho můžu být,“ řekl po podpisu osmatřicetiletý brankář se zkušenostmi ze zápasů Ligy mistrů.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·