Viktoria připravila pro fanoušky speciální odpoledne

21.05.2014 16:51

V neděli 25. května se v Doosan Areně ve Štruncových sadech uskuteční poslední domácí utkání právě probíhajícího ročníku Gambrinus ligy. Fanoušci Viktorie si mohou kromě atraktivní podívané přímo na stadionu užít také bohatý doprovodný program připravený západočeským klubem. Fanouškovská zóna pro malé i velké příznivce červeno-modrých odstartuje od nedělních 14:30 přímo v parku před hlavní tribunou. A je se na co těšit.

 

„Chceme našim příznivcům poděkovat za fantastickou sezónu, ve které bychom se bez jejich podpory neobešli. Při přípravě nedělního předzápasového programu jsme mysleli na všechny. Na své si tak přijdou děti, kterým bude k dispozici skákací hrad, speciální fotbalová školka i sladké občerstvení. Právě nejmenší návštěvníci Viktorie budou mít možnost vyhrát podepsaný dres Viktorie nebo dětské permanentky na následující sezonu. Dospělí fanoušci se mohou těšit na atrakce Gambrinus městečka nebo školu čepování,“ představuje tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. „Pro všechny fanoušky pak budou připraveni moderátoři Jirka Pelnář a Jirka Poor, zhruba čtyřicetiminutový koncert odehraje vítěz soutěže o klubovou hymnu, kapela The Delivery.“

 

Utkání mezi Viktorií Plzeň a Zbrojovkou Brno začíná poslední květnovou neděli v 18:00 hodin. Program ve Štruncových sadech začíná už ve 14:30. „Všichni fanoušci jsou srdečně zváni, vstup na kompletní program je samozřejmě zdarma. Po celou dobu konání akce již bude otevřen plzeňský fanshop, v plném proudu bude také prodej vstupenek na utkání s Brnem i permanentek na sezonu 2014/2015. Rádi bychom se s domácí sezonou rozloučili ve velkém stylu a v dobré náladě,“ zakončil informace Pavel Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·