Viktoria Plzeň zahájila přípravu na jarní část sezóny

04.01.2015 18:07

 

Celkem 28 hráčů vyběhlo v sobotu 3. ledna na hřiště tréninkového areálu Viktorie Plzeň v Luční ulici. Do zimní přípravy se zapojil kompletní kádr Viktorie včetně zimních posil Aidina Mahmutoviče a Jana Baránka.

V šatně se hráči aktuálně prvního týmu Synot ligy začali scházet již více než hodinu před plánovaným tréninkem. Po přivítání na stadionu se mužstvo trenéra Koubka vydalo na umělou trávu plzeňského tréninkového areálu. Ani mrazivé počasí nepokazilo viktoriánům náladu a ti si návrat na fotbalové hřiště užívali.

V nejbližších dnech absolvují Plzeňané zátěžové testy. Na hřišti v Luční ulici se 10. a 14. ledna odehrají dva přípravné zápasy proti Tachovu a Domažlicím. Následně svěřenci Miroslava Koubka absolvují dvě zahraniční soustředění v Turecku a španělské Malaze.

 

Seznam hráčů účastnících se prvního tréninku zimní přípravy:

Kozáčik, Bolek, Pavlík, Šiman, Řezník, Procházka, Hejda, Limberský, Medveděv, Hubník, Baránek, Hrošovský, Vaněk, Horváth, Hradecký, Petržela, Hořava, Pilař, Rajtoral, Kolář, Kovařík, Tecl, Mahmutovič, Holenda, Chramosta, Bakoš, Hrdlička, Kratochvíl

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPp


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·