Viktoria Plzeň s Rádiem Kiss Proton zvou fanoušky na promítání Na Spilku

11.02.2013 16:22

Už jen dny dělí Viktorii Plzeň od úvodního duelu vyřazovací části Evropské ligy v Neapoli. Zápas na horké italské půdě začíná ve čtvrtek 14. února od 19 hodin, přímo v hledišti bude svěřence Pavla Vrby podporovat několik stovek fanoušků.

Pro viktoriány, kteří se z nejrůznějších důvodů na Apeninský poloostrov nevypraví, nachystala Viktoria Plzeň ve spolupráci s partnerským Rádiem Kiss Proton speciální promítání v restauraci Na Spilce. Tradiční prostředí plzeňského pivovaru vytvoří improvizovaný fanouškovský kotel, který na dálku požene plzeňské fotbalisty za úspěchem v nesmírně náročném zápase.

„Program odstartuje na místě hodinu před utkáním. Fanoušci se mohou těšit na moderátora Jonáše Novotného, soutěže o ceny z viktoriánského fanshopu a především pak o několik posledních vstupenek na domácí odvetu hranou 21. února od 21:05 v Doosan Areně,“ upřesnil program tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

K dispozici bude šest velkoplošných obrazovek, tradičně vynikající pivo i jídlo hostitelské restaurace Na Spilce, v průběhu večera se moderátor spojí také se zástupci Viktorie v Neapoli, kteří budou referovat o atmosféře na stadionu i náladě v kádru Viktorie.

Na fotbalový večer v pivovaře není třeba si zajišťovat vstupenky – stačí jen dorazit a na dálku podpořit fotbalisty Viktorie bojující o další pokračování plzeňského snu. 

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·