Viktoria nabízí fanouškům letecký speciál na Ukrajinu

14.01.2014 00:00

Ve čtvrtek 27. února odehraje Viktoria odvetné utkání úvodního duelu vyřazovací části Evropské ligy na půdě Shakhtaru Donetsk. Vzhledem ke složitému cestování do metropole doněcké oblasti Viktoria nabízí fanouškům možnost využití leteckého speciálu, který by příznivce úřadujících českých šampionů dopravil k duelu na Ukrajinu a zpět. „Zaregistrovali jsme hlasy fanoušků, kteří by přes velkou vzdálenost rádi podpořili naše fotbalisty přímo v městě konání odvety. Nicméně spojení do Doněcku je poměrně komplikované, spolu s nutností přestupů a zajištění ubytování na místě se navíc jedná o velmi nákladnou investici. Klub tak poptal možnost zajištění letadla pro cca 140 osob, tento speciál by startoval do Doněcku ráno v den utkání a ihned po závěrečném hvizdu by opět odlétal do Čech,“ nastínil záměr plzeňského klubu jeho tiskový mluvčí Pavel Pillár. „Cena je stanovena bez jakéhokoliv navýšení, za 8000 Kč by tak fanoušek měl zajištěny letenky tam a zpět, vstupenku na utkání, dopravu v místě konání zápasu a služby delegáta,“ doplnil Pillár.

 

„I přes maximální snížení nákladů a nulovou provizi ze strany Viktorie si v tuto chvíli nejsme jisti, zda budeme schopni kapacitu tohoto speciálu naplnit. Fanoušci mají čas do 12 hodin ve středu 22. ledna, aby na mailu vyjezdukrajina@fcviktoria.cz potvrdili svůj zájem. Pokud bude do tohoto data kapacita naplněna, budou fanoušci skrz tento mail vyzváni k úhradě dané částky do konce měsíce ledna. Pokud kapacita naplněna nebude, bude celý zájezd zrušen bez jakýchkoliv storno poplatků ze strany již nahlášených fanoušků,“ upřesňuje Pillár.

 

Samotný zájezd by obsahoval let fanoušků do Doněcku, odvoz autobusy do centra města s následným volným programem, vstupenku na zápas (stadion se také nachází ve středu města), odvoz autobusy zpět na letiště a noční letecký přesun do Prahy. „Chceme tímto postupem dát fanouškům možnost vidět odvetné utkání na Ukrajině na vlastní oči, sami jsme zvědaví na jejich odezvu. Věříme, že případný výjezd se setká s úspěchem a pomůže naším fotbalistům v těžkém utkání proti Shakhtaru,“ zakončil Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·