Viktoria nabízí fanouškům letecký speciál do Lyonu

03.03.2014 00:00

Ve čtvrtek 13. března odehraje Viktoria úvodní duel osmifinále Evropské ligy na půdě Lyonu. Stejně jako při předchozím výjezdu na Ukrajinu nabízí Viktoria fanouškům také v případě francouzského soupeře možnost využití leteckého speciálu.

 

„Předchozí výjezd se pro menší počet nahlášených fanoušků neuskutečnil, nicméně zájem byl nezanedbatelný. Navíc věříme, že i díky příznivější ceně a historické šanci Viktorie na postup mezi nejlepších osm klubů prestižní soutěže se tentokráte potřebnou kapacitu speciálu podaří naplnit. Klub poptal možnost zajištění letadla pro cca 140 osob, tento speciál by startoval do Lyonu ráno v den utkání a ihned po závěrečném hvizdu by opět odlétal do Čech,“ nastínil záměr plzeňského klubu jeho tiskový mluvčí Pavel Pillár. „Cena je stanovena bez jakéhokoliv navýšení, za 6500 Kč by tak fanoušek měl zajištěny letenky tam a zpět, vstupenku na utkání, dopravu v místě konání zápasu a služby delegáta,“ doplnil Pillár.

 

 „Fanoušci mají čas do 12 hodin v pátek 7. března, aby na e-mail rataj@fcviktoria.cz potvrdili svůj zájem. Pokud bude do tohoto data kapacita naplněna, budou fanoušci skrz tento e-mail vyzváni k úhradě dané částky v co nejbližším termínu. Pokud kapacita naplněna nebude, bude celý zájezd zrušen bez jakýchkoliv storno poplatků ze strany již nahlášených fanoušků,“ upřesňuje Pillár.

 

Samotný zájezd by obsahoval let fanoušků do Lyonu, odvoz autobusy do centra města s následným volným programem, vstupenku na zápas, odvoz autobusy zpět na letiště a noční letecký přesun do Prahy. „Chceme tímto postupem dát fanouškům možnost vidět duel ve Francii na vlastní oči, sami jsme zvědaví na jejich odezvu. Věříme, že případný výjezd se setká s úspěchem a pomůže naším fotbalistům v těžkém utkání proti celku Olympique Lyon,“ zakončil Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·