Viktoria hlásí další změny v kádru

19.12.2014 16:59

 

 

Ještě před blížícími se vánočními svátky oznámila Viktoria další aktuality ze sportovního úseku klubu. Do konce aktuální sezony byl prodloužen kontrakt s útočníkem Janem Holendou. „Honza během podzimního angažmá prokázal, že je pro Viktorii platným hráčem. Od prvního dne je na něm vidět obrovská chuť do fotbalu, chce se dále zlepšovat a pomoci Plzni k vytouženému titulu. Pevně věříme, že po zimní přípravě s týmem se jeho přínos pro klub ještě zvýší,“ řekl na adresu důrazného útočníka generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Na hostování do týmů nejvyšší soutěže pak míří dvojice mladých talentů. Martin Chrien odehraje jarní část SYNOT ligy v dresu Českých Budějovic, Matěj Končal míří na roční hostování do týmu Mladé Boleslavi. „V obou případech se jedná o talentované fotbalisty, oba se navíc v průběhu podzimu potýkali se zdravotními problémy. V nabité konkurenci současného kádru Viktorie by nedostávali potřebný herní prostor, věříme, že na hostováních prokážou svou perspektivu a kvalitu. Budějovic e i Boleslav měly o hráče intenzivní zájem, oba fotbalisté šanci dostanou. Bude nyní záviset pouze na nich, jak se této možnosti chytí,“ doplnil Šádek.

Dalším viktoriánem, který si vyzkouší angažmá mimo Štruncovy sady, je dvacetiletý plzeňský odchovanec Daniel Černý. Autor dvaceti podzimních branek v Juniorské lize stráví jarní část sezony v dresu Viktorie Žižkov. „Dan již několik sezon prokazuje své střelecké kvality, jeho letošní brankový účet je impozantní. Po dohodě s hráčem a jeho manažerem jsme zvolili jeden z předních týmů druhé ligy, kde se potká s kvalitními spoluhráči a zároveň zažije tlak vyplývající ze hry o postup do nejvyšší soutěže. Tyto zkušenosti by ho do budoucí kariéry mohly hodně posunout,“ dodal na adresu Daniela Černého Adolf Šádek.

Viktoria nadále řeší situaci Marka Bakoše, po lednovém startu přípravy se na hostování mohou posunout také další nadějní fotbalisté z plzeňské juniorky. „S Markem i zájemci o jeho služby jsme v úzkém kontaktu, rozhodovat by se mělo v nejbližších dnech. Vyjma toho je však kádr Viktorie pro tuto chvíli konečný, další možné novinky by bylo možno očekávat až po Novém roce,“ uzavřel Adolf Šádek.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·