Víkend ve znamení alkoholu

30.03.2015 15:05

Alkohol úřadoval u mládeže

27. 3. 2015 V pátek večer reagovali strážníci na podnět k nevhodnému chování mládeže v Jaltské ulici, kde mělo údajně dojít i k poškození skleněné výplně vstupních dveří. Motorizovaná hlídka dorazila na místo během pár minut, aby zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě. Operátor mezitím na kamerovém systému dohledal skupinku osob, z nichž jedna měla poraněnou ruku, a ostatní se ji snažili ovázat.

Strážníci si přivolali posily, neboť z dechu mladistvých byl cítit alkohol a navíc se na ně obrátila dívka, která požadovala pomoc pro kamarádku, která měla zkolabovat na toaletě v restauraci. Vzhledem k dalším zjištěním byla na místo přivolána záchranná služba a Policie ČR, které byl případ předán s podezřením na trestný čin Podání alkoholu dítěti.

 

Alkohol úřadoval i za volantem

28. 3. 2015 Neuplynuly ani dvě hodiny a strážníci řešili další případ, v němž sehrál hlavní úlohu alkohol. Oznámení je tentokrát zavedlo na Hřbitovní ulici, kde nalezli nabourané vozidlo v plotě. Jak z dalšího šetření vyplynulo. Řidič s kamarády "trochu" popil a poté je chtěl odvézt domů. Nezvládl však řízení a skončil v plotě. Nikomu z osádky se naštěstí nic nestalo, řidič se však bude policii zpovídat z řízení pod vlivem alkoholu.

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·