Víkend strážníků

03.10.2016 14:15

A opět se prozradil sám

Již mnohokrát si mohli čtenáři přečíst zprávu městské policie o přistižení podnapilého člověka za volantem. Velmi často se pak dozvěděli, že dotyčný na sebe upozornil sám. Nejinak tomu bylo i první říjnový den krátce před 2. hodinou, kdy strážníci prováděli kontrolu v centru obchodně správního území. Řidič nedal znamení o směru jízdy, poté jel chvíli v protisměru a i další jízda vypovídala mnohé o jeho aktuální kondici.

Při následné kontrole devatenáctiletého mladíka z Hájku vyšlo najevo, že i přes jeho tvrzení o abstinenci, bude pravda někde jinde. Případ byl předán policii, neboť muž nadýchal 2 promile alkoholu.

 

Vandalové skákali po autech

Jen pár minut před případem s opilým řidičem začal na druhém konci města jiný příběh. Tentokrát byli strážníci upozorněni občany ze Staré Role na skupinku mladíků, která měla skákat po zaparkovaných vozidlech. Strážníci na místo dorazili během pěti minut, vyžádali si přesnější popis osob a během okamžiku je našli u diskotéky Brooklyn. Oba osmnáctiletí mladící z Karlových Varů byly předáni Policii ČR.

Městská policie děkuje občanům za včasné oznámení, které v drtivé většině případů vede k úspěšnému zadržení pachatelů trestného činu nebo vyřešení jiného protiprávního jednání. Tato spolupráce je dlouhodobě nejefektivnější. Děkujeme.

 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·