Víkend strážník - zraněná srna i opilci

11.09.2017 09:20

Problémy na komunikacích

Páteční oznámení o pobíhající zraněné srně na Počernické ulici se potvrdilo. Vyslané hlídce se podařilo zvíře odchytit a cestou operačního střediska přivolat na místo mysliveckého hospodáře, jemuž byla srna předána. Strážníků se tak podařilo zabránit dalšímu zbytečnému střetu s vozidlem.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2017_1/20170911092213_001_ls.png

Další problém na komunikaci řešili strážníci v sobotní poledne, kdy se na ně obrátila skupinka německých motorkářů s oznámením, že jejich kolega upadl na Sokolovské ulici, kde je na kruhové křižovatce rozlitá kapalina. Strážníci na místo přivolali HZS a poté usměrňovali provoz při odstraňování chladící kapaliny uniklé z jednoho autobusu dopravního podniku, jak se posléze zjistilo. Dopravní nehodu vyšetřuje PČR.  

 

Opilců je stále dost

Ve stejný den s blížícím se večerem strážníci řešili na základě oznámení případ opilce, který na Horním nádraží kopal do psa a napadal jeho majitele. Po příjezdu hlídky muž častoval, jak strážníky, tak i kolemjdoucí hanlivými výrazy a jelikož se jeho agrese stupňovala, byl šestačtyřicetiletý muž za použití donucovacích prostředků připoután k vhodné překážce. Po lékařském vyšetřením výtržník s téměř 4 promile alkoholu skončil na záchytce. Vzhledem k protiprávnímu jednání dotyčného věc tímto neskončila a muž bude muset své chování vysvětlovat před správním orgánem.

Druhý opilec převážený na záchytku se dostal do rukou strážníků poté, co dnes ve 4 hodiny ráno městská policie přijala oznámení z jednoho podniku na Sokolovské ulici, že na předzahrádce jim leží opilý a potlučený muž. Hlídka po příjezdu zjistila, že osmapadesátiletý muž z Chodova leží na zemi v triku a kraťasech při 7 stupních. Místo do oblečení  muž investoval do alkoholu, čemuž odpovídala zjištěná hladina alkoholu překračující 3 promile. Po ošetření zdravotníky, strážníci muže převezli na záchytku.

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·