Velká cena cestovního ruchu 2014/2015 míří opět do Karlových Varů

16.01.2015 16:46

 

Vyhlašování výsledků Velké ceny cestovního ruchu 2014/2015 v rámci veletrhu GO&Regiontour bylo úspěšné i pro INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.

Na závěr prvního dne veletrhů GO&REGIONTOUR v Brně byla slavnostně předána ocenění v osmém ročníku soutěže Velká cena cestovního ruchu. Odborná porota ocenila výjimečné projekty v kategoriích Nejlepší jednotná kampaň, Nejlepší turistický produkt, Nejlepší elektronická komunikace, Nejlepší lázeňský a wellness balíček a Nejlepší golfový balíček. Na základě hlasování široké veřejnosti pak byli vyhlášeni vítězové v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. Soutěž Velká cena cestovního ruchu 2014/2015 tradičně vyhlásily společnosti Veletrhy Brno a C.O.T. media s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.

„Novinkou letošního ročníku byla inovace někdejší kategorie Nejlepší turistický portál. Škála hodnocených projektů byla rozšířena o celou řadu dalších prostředků on-line komunikace a název byl změněn na Nejlepší elektronická komunikace,“ popisuje posun soutěže jednatelka společnosti C.O.T. media Eva Frindtová.

A právě jako nejlepší elektronická komunikace 2014/2015 byl vyhodnocen soubor aktivit INFOCENTRA MĚSTA Karlovy Vary, a to počínaje webem www.karlovyvary.cz, prací na sociálních sítích, provozem mobilních aplikací až po marketingové aktivity ve formě PPC (pay-per-click) kampaní.  Po loňském prvním místě v kategorii nejlepší turistický portál byl tak potvrzen postup INFOCENTRA ve správnosti zvolených komunikačních prostředků.

Ocenění převzali z rukou ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové ředitelka INFOCENTRA Jitka Ettler Štěpánková a primátor města Petr Kulhánek.

 

Pořadí kategorie „Nejlepší elektronická komunikace“

 

1. místo: INFOCENTRUM MĚSTA KARLOVY VARY

 za Elektronickou propagaci města Karlovy Vary

 

2. místo: DESTINAČNÍ SPOLEČNOST VÝCHODNÍ ČECHY

za vychodni-cechy.info

 

3. místo: STATUTÁRNÍ MĚSTO ČESKÉ BUDĚJOVICE

za InBudějovice

Zdroj: TZ Magistrát města Karlovy Vary 

LPP

 

 


 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·