Velká cena cestovního ruchu 2013/2014 míří do Karlových Varů

17.01.2014 00:00

Vyhlašování výsledků Velké ceny cestovního ruchu 2013 v rámci veletrhu GO & Regiontour bylo úspěšné i pro karlovarské INFOCENTRUM a jeho webové stránky www.karlovyvary.cz.

 

Posedmé byly v Brně na veletrzích GO & Regiontour 2014 oceněny výjimečné a vysoce kvalitní počiny v oblasti cestovního ruchu. Ocenění byla předána v kategoriích Nejlepší jednotná kampaň, Nejlepší turistický portál, Nejlepší turistický produkt, Nejlepší cestovní kancelář, Nejlepší lázeňský a wellness balíček a Nejlepší golfový balíček. Soutěž Velká cena cestovního ruchu 2013/2014 tradičně vyhlásily společnosti Veletrhy Brno a C.O.T. media s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.

 

Web Karlových Varů www.karlovyvary.cz získal ve velké konkurenci 1. místo v kategorii „Nejlepší turistický portál“. Ocenění předal náměstek ministra pro místní rozvoj ing. Michal Janeba.

 

Odborná porota, v které zasedlo devět hodnotitelů - zástupci Asociace krajů České republiky, České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Asociace cestovních kanceláří ČR, Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, Svazu léčebných lázní ČR a také zástupci organizátorů soutěže – Veletrhy Brno a vydavatelství C.O.T. media, brala při hodnocení v potaz zejména množství a kvalitu informací, počet jazykových mutací, grafické zpracování webu a jeho uživatelskou přívětivost.

 

Tato cena je další z řady – v minulých měsících byl web již oceněn prvním místem na festivalu TOURPROPAG a druhými místy na soutěži WEBTOP100 a v rámci festivalu TOURFILM. 

 

Pořadí kategorie „Nejlepší turistický portál“

 

1. místo: INFOCENTRUM MĚSTA KARLOVY VARY

za portál www.karlovyvary.cz

 

2. místo: KRKONOŠE – SVAZEK MĚST A OBCÍ

za portál www.krkonose.eu

 

3. místo: KARLOVARSKÝ KRAJ

za portál www.zivykraj.cz

 

Ing. Jitka Štěpánková

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·