Velikonoční trhy a Jarní slavnosti v Karlových Varech

17.03.2013 10:26

Statutární město Karlovy Vary připravilo sérii tematických prodejních trhů, které proběhnou na třídě TGM a doplní je pestrý kulturní program.

Už 23. března začnou Velikonoční trhy. Potrvají do 2. dubna a oživí je řada vystoupení dětí z karlovarských mateřských a základních škol. Na pódiu se představí také folklorní soubor Skejušan, Soubor tanců a písní Dyleň, MK Collective Milana Krajíce nebo Hudební divadlo Libora Baláka.

Pro děti bude od 29. do 31. března otevřena výtvarná dílna, ve které si vyzkouší například pletení pomlázek, malování vajíček nebo výrobu velikonoční dekorace.

Na Velikonoční trhy u hlavní pošty navážou Jarní slavnosti. Půjde o sérii tematických prodejních trhů, které opět doplní kulturní program. Na začátku dubna budou prodejci nabízet sortiment spojený s bydlením a zahradou, druhá polovina dubna pak bude postupně patřit moravským vinařstvím, českým pivovarům a regionálním potravinám. Na přelomu dubna a května pak proběhne Staročeský jarmark, který již bude součástí slavností Zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech.

Každé odpoledne prodejní trhy doprovodí hudební vystoupení a na pódiu u hlavní pošty se vystřídají regionální umělci s předními českými esy, jako jsou Aleš Brichta, Radim Hladík, Ivan Hlas, Yo Yo Band, Jan Spálený nebo duo Verona.

Přehledný kulturní program bude průběžně zveřejňován na plakátech, internetových stránkách Magistrátu města Karlovy Vary www.mmkv.cz a na portálu www.karlovyvary.cz.

 

 

 

 

Helena Kyselá

Tisková mluvčí

Magistrát města Karlovy Vary

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·