Vedení kraje vyhlašuje soutěž o místa veskyboxu KV Areny

08.02.2017 16:48

 

Chcete být se členy vedení Karlovarského kraje u toho, až bude karlovarská HC Energie bojovat o tolik potřebné body v hokejové extralize? Hokej můžete sledovat v pohodlí skyboxu KV Arenyspolu se zástupci kraje. Stačí se zapojit do krajské soutěže o místa pro fanoušky a příznivce HC Energie, především pro rodiče s dětmi.

„V KV Areně má Karlovarský kraj k dispozici místa ve skyboxu. Vedení kraje by je rádo nabídlo všem, kteří chtějí přijít fandit s námi. V základní části hokejové extraligy sice zbývají tři zápasy, ale bojovat se bude určitě dál. Využijte tedy příležitosti a napište nám, že byste se chtěli zúčastnit.Příště už můžete úsilí hokejistů vidět společně a zároveň si popovídat i o dalších tématech,“ uvedla hejtmanka Jana Vildumetzová.

E-mailová adresa pro účast v soutěži jejana.lukasova@kr-karlovarsky.cz. Doe-mailu je třeba uvést jméno, příjmení a telefon. Vybraní účastníci budou vyrozuměni telefonicky o podrobnostech přístupu do skyboxu. Termíny příštích utkání jsou 15. 2., 24. 2. a 28. 2. 2017.


Skyboxy jsou v KV Areněv Karlových Varech umístěny nad tribunami po obvodu 4. patra. Zajišťují soukromí pro sledování zápasů a výborný výhled na ledovou plochu. 

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·