Ve středu odpoledne se Sencem

08.01.2013 20:35

Již tuto středu sehrají fotbalisté plzeňské Viktorie první přípravné utkání. Od 16.30 hodin přivítají ve sportovním areálu v Luční ulici divizní celek Senca Doubravky.

 

Teprve deset tréninků budou mít viktoriáni „v nohou“ před úvodním přípravným duelem, ve kterém nastoupí proti patnáctému týmu divize skupiny A – Sencu Doubravka. Doubravecký tým, který je častým sparingpartnerem viktoriánů, je prošpikován hráči, kteří prošli fotbalovou Viktorií. Ať je to David Novák, Ferenc Róth, Josef Parlásek, Pavel Vaigl, Karel Řezáč, či z generace mladíků Tříska, Chvojka, Brož. Stejně tak i trenér Roman Vyleta působil v roli trenéra u žákovských týmů Viktorie Plzeň.

 

Volba soupeře nebyla podle kouče Pavla Vrby složitá. „Pro první zápasy jsme chtěli soupeře z nižších soutěží, neboť do zápasů jdeme z plné zátěže. Senco je jedním z těch, se kterými jsme již několikrát v přípravě hráli a zápasy měly pokaždé svoji kvalitu,“ připomíná před středečním duelem. S týmem se od začátku přípravy připravuje čtveřice hráčů z juniorky plus nováčci Stanislav Tecl a gruzínský stoper Khubutia, který je ve Viktorii na testech. Podle trenéra je velmi pravděpodobné, že i oni zasáhnou do středečního utkání. „Do zápasu nastoupí dvaadvacet hráčů a všichni dostanou stejný prostor,“ dodává k soupisce. Další zápas pak čeká Viktorii v sobotu, kdy od 10:30 hodin bude hostit na hřišti v Luční ulici třetiligovou Jiskru Domažlice.

 

 

FC Viktoria Plzeň – SK SENCO Doubravka

Středa 9. ledna – 16.30 – hřiště Luční

 

 

Jaromír Pech

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·