Vánoční trhy na Krajském úřadě Plzeňského kraje

06.11.2017 16:26

 

Letos již pošesté se ve vnitrobloku Krajského úřadu Plzeňského kraje uskuteční oblíbené Vánoční trhy. Ve čtvrtek 7. prosince ve 13:30 hod ožije vnitroblok úřadu stánky s tradičním vánočním zbožím, které budou nabízet studenti krajských školských zařízení a zástupci šesti neziskových organizací.

 

Prezentovat se zde bude Odborná škola výroby a služeb, Plzeň; Hotelová škola, Plzeň; Střední odborné učiliště, Domažlice; Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá; Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy; Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn; Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice; Střední škola, Bor; Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn a Střední škola, Rokycany.

Kraj pořádáním trhů dává prostor žákům středních škol ukázat, co dovedou a k čemu je studium právě na jejich škole dobré. To je pak přínosem pro rodiče dalších potenciálních studentů, žáků končících základní školu.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2017_1/20171106162702_001_ls.png

Na trzích si budou návštěvníci moci nakoupit vánoční cukroví, vánočky, štoly, slané i sladké palačinky, vafle, ale také vlasové nudle či punč a mnoho dalších dobrot. Chybět nebudou ani vánočně laděné dekorační předměty, jako keramika, svícny, adventní věnce či ozdoby. Prezentovat se budou opět také kadeřnice a kosmetičky ze Středního odborného učiliště v Domažlicích, které nabídnou líčení nebo úpravu vlasů. Nabízet své výrobky zde budou také zástupci neziskových organizací MOTÝL, z. ú., Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z. s., Stacionář Človíček, S. O. S. život pro koně, Hospic svatého Lazara z.s. a Sdružení občanů EXODUS, z. s.

 

Zdroj: TZ Plzeňského kraje

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·