Vánoční rozlučka Viktorie a jejích fanoušků

17.12.2014 13:10

Skvělá vánoční rozlučka Viktorie a jejích fanoušků

 

Výjimečný večer si v úterý 16. prosince užili fanoušci Viktorie přímo v prostorách Doosan Areny. Vedoucí tým SYNOT ligy si pro všechny své příznivce nachystal vánoční rozloučení, které na severní tribunu přilákalo více než 1500 diváků.

Hned u vstupu do ochozů Doosan Areny se příchozích ujala dvacítka juniorek a žaček plzeňské Viktorie, které vedle rozdávání piva, svařeného vína a limonád pro děti nabízely všem fanouškům dárek v podobě speciálního vánočního plakátu celého týmu. Nechyběly ani kasičky, do kterých Plzeňané v červeno-modrých barvách přispívali seniorům v plzeňské Fakultní nemocnici. Na pódiu uvítal fanoušky prezident plzeňského klubu Tomáš Paclík společně s primátorem města Martinem Zrzaveckým. „Jsem nadšený, že jste dorazili v takovém počtu. Děkujeme za podporu v celém kalendářním roce a v tom nadcházejícím vám budeme chtít nadělit jeden velký společný dárek. A tím je zisk titulu,“ uvedl setkání Tomáš Paclík, kterého doplnil také Martin Zrzavecký: „To, že je tady na každý zápas plno a že i dnes vás přišlo tolik, je jasným důkazem, že zrekonstruovat stadion bylo správné rozhodnutí. Věřím, že plzeňská fotbalová pohádka bude trvat co nejdéle.“

Program třikrát proložila svým setem děvčata ze sboru Andílci, taneční číslo si nachystaly děti z DD Domino. Právě pro dětský domov mohli fanoušci nosit dárky pod jeden z přichystaných stromečků, druhý byl určen pro pamlsky zvířatům v plzeňské ZOO. „Fanouškům je třeba obrovsky poděkovat, jejich štědrost nám v pozitivním slova smyslu vyrazila dech. Do ZOO odjížděla naplněná dodávka, také zástupci Dětského domova měli velký problém seskládat všechny dárky do přichystaného vozu,“ složil poklonu všem návštěvníkům úterního podvečera tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Moderátoři Jiří Poór s Jiřím Pelnářem si užili své ve chvíli, kdy na pódium dorazili viktoriáni Pavel Horváth a Václav Pilař. Především dobře naložený kapitán Viktorie doslova perlil a opakovaně dostával publikum i oba moderátory do kolen. „Zvířátkům v ZOO jsem dal pomeranče. Původně jsem měl v plánu poslat tygrovi svoje zuby, ale nevešly by se mu do huby,“ dostal ´Horvi´ publikum do varu a nešetřil ani svého spoluhráče. Společně pak vylosovali tři hlavní ceny večera, na jeden den v dresu Viktorie se může těšit Stanislav Fencl.

Závěr pak obstaral společný zpěv koled, do kterých se společně s Andílky opět zapojil také Pavel Horváth. Úplnou tečkou byl čtyřminutový ohňostroj, který se nad Doosan Arenou rozzářil za zvuků viktoriánského hymny. „Byl to nádherný večer, který jsme si s fanoušky opravdu užili. Věřím, že spokojení odcházeli domů všichni. Rádi bychom z tohoto večera udělali milou tradici, na kterou by se fanoušci mohli těšit každý rok,“ zakončil informace generální manažer Viktorie Adolf Šádek. 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·