V pátek se Sokolovem

27.06.2013 00:00

Poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Rakouska čeká v pátek podvečer plzeňské fotbalisty. Ti přivítají ve sportovním areálu v Luční ulici od 18 hodin druholigový Baník Sokolov.

 

V přípravném utkání s pořadovým číslem tři budou moci plzeňští fanoušci naživo vidět už i staronovou posilu Viktorky, Milana Petrželu, který se ve středu opět stal hráčem Viktorie. „Ano, měl by být normálně připraven,“ potvrzuje nominaci nováčka trenér Pavel Vrba. V dosavadních dvou odehraných zápasech si Viktoria spravila střelecký apetit, když pokaždé nastřílela svým soupeřům po osmi brankách. Nejprve se tak stalo v případě Senca (8:0), poté Rokycan (8:2).

 

Čtvrtý tým loňského ročníku druhé ligy v dosavadní přípravě také nezahálel a v neděli remízoval s německým druholigovým týmem Aue 2:2. Pohled na soupisku Baníku napovídá, že pro několik hráčů bude mít duel s Viktorií speciální příchuť. Vždyť zelenožlutý dres obléká brankář Lukáš Krbeček, David Vaněček, Jakub Blažek, Jakub Dvořák, testy v Sokolově absolvují Jan Vonášek, či Dominik Mandula. Navíc tým vede zkušený trenér Aleš Jindra, který je rodákem z Plzně, kde také fotbalově vyrůstal.

 

Během loňské přípravy se zápasy se Sokolovem, či Ústím nad Labem hrály 4x30 minut, tentokráte bude hrací doba standardní. „Vloni jsme tyto zápasy hráli až ve třetím týdnu přípravy, kdy je zátěž na hráče jiná, než nyní. Proto budeme hrát v pátek normálně dvakrát pětačtyřicet minut,“ vysvětluje kouč hrací dobu. Následně po pátečním duelu dojde k zúžení kádru, který pak odjede na herní soustředění do rakouského Westendorfu. „Na rakouské soustředění bychom měli odjíždět s 21 hráči do pole a třemi brankáři,“dodává Vrba.

 

FC Viktoria Plzeň – FK Baník Sokolov
Pátek 28. 6. 2013 – 18.00 – hřiště Luční

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·