V pátek 23. května se rozbíhá volná prodej permanentek

22.05.2014 16:26

Již v minulém týdnu odstartoval prodej permanentek na sezonu 2014/2015. „Chceme dát fanouškům možnost zajistit si místa v Doosan Areně pro následující fotbalový ročník pokud možno co nejdříve. V právě končící sezoně atakoval počet držitelů permanentních vstupenek číslo 5 tisíc, pevně věříme, že tuto magickou hranici letos pokoříme,“ uvedl týden po startu předprodeje tiskový mluvčí plzeňského klubu Pavel Pillár. „V prvním týdnu bylo prodáno bezmála 1500 permanentek. V pátek 23. května vstoupí prodej do další fáze. Od deseti hodin dopoledne bude možné zakoupit permanentku jakýkoliv fanoušek, bez ohledu na to, zda v minulé sezóně permanentní vstupenku vlastnil," dodal Pillár s tím, že až do 13. června nadále platí rezervace pro držitele permanentek z právě končící sezony. 

 

Základní principy předprodeje zůstávají z loňské sezony zachovány. „Majitele permanentek ze sezony 2013/2014 mají svá místa rezervovaná, při nákupu nových celoročních vstupenek cenově zvýhodněni. K dispozici pro nové zájemce bude vedle prodeje v Doosan Areně také online prodej z pohodlí domova, pro malé fanoušky a jejich rodiče se také pro následující ligové zápasy otevře Rodinná tribuna Hitrádia FM Plus. Fanoušci budou moct využívat množství výhod ve fanshopu FCVP i v široké síti klubových obchodních partnerů. V neposlední řadě pak platí rezervace pro nákup vstupenek na duely evropských pohárů,“ shrnul základní představení permanentek Pillár.

 

Co je naopak oproti předchozím sezonám základní novinkou, je rozdělení cen permanentek i klasického ligového vstupného do tří namísto stávajících dvou kategorií. Rozdělení jednotlivých sektorů kopíruje již zavedený systém, kterým je fanouškům znám z duelů evropských pohárů. „Zvolili jsme takové rozdělení vstupného, kdy byla upravena cena I. a III. kategorie. Nejlevnější vstupenky se tak dostaly na hranici 100 Kč. V kombinaci se slevami permanentek pro jejich současné držitele se fanoušci dostávají i při nejdražší variantě jen lehce nad loňskou úroveň celoročních permanentních vstupenek,“ nastínil Pillár.  Zatímco v právě končící sezoně si fanoušci nakupovali jednorázové vstupenky za 120 a 150 Kč, v nové sezoně budou ceny nastaveny na hodnoty 180 Kč, 150 Kč a 100 Kč (rozdělení sektorů je k dispozici pod článkem).

 

Základní ceny permanentky jsou v relacích 2400 Kč (I. kategorie), 2000 Kč (II. kategorie) a 1300 Kč (III. kategorie). Pro stávající držitele budou ceny poníženy na ceny 2200 Kč, 1900 Kč a 1200 Kč. Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2013/2014 mají svá místa garantována až do pátku 13. června. „Prodej bude probíhat na pokladnách, následně se přesune do fanshopu FCVP,“ doplnil Pillár.

 

Permanentkáři z právě probíhající sezony mají právě až do 13. června rezervována svá stávající místa, včetně sedaček, na které se váží rezervace při utkáních evropských soutěží. „Situace, kdy středové sektory hlavní i protilehlé tribuny budeme muset během duelů předkol a případné skupinové fáze Evropské ligy blokovat pro potřeby UEFA a jejích partnerů, se bude také v této sezoně opakovat. Pokud si tak fanoušci zvolí tyto sedačky, budou si muset při předprodeji vstupenek na duely UEFA volit z volných kapacit stadionu,“ uvedl Pillár směrem k nejdiskutovanější části loňského předprodeje. Na druhé straně mají všichni držitelé permanentek bez výjimky možnost zvolit si jiná místa, než která obsazovali v končící sezoně 2013/2014. Pokud si tak například fanoušek v současné chvíli vlastnící permanentku v kategorii I. zvolí raději sedačku v kategorii III., bude mu toto samozřejmě umožněno. I při této změně by platil zvýhodněnou cenu permanentky. Jeho uvolněné místo bude naopak ihned uvolněno do prodeje pro případné další zájemce.

 

Pokud si současný držitel permanentky bude chtít k vlastní permanentce ihned přikoupit také permanentky zcela nové pro své kamarády či známé, bude mu toto umožněno. V tom případě zakoupí svou permanentku za zvýhodněnou cenu, celoroční ´nové´permanentky pak za cenu standardní.

 

Rezervace stávajících držitelů permanentek, které nebudou využity do 13. června, následně propadnou a budou nabídnuty pro další zájemce.  

 

Vedle prodeje ve Štruncových sadech umožní Viktoria prodej nových permanentních vstupenek také online. Ten se otevře v okamžiku spuštění volného prodeje, tzn. v pátek 23. května od 10 hodin. Online nákup bude možný pouze pro nové zájemce o permanentky, držitelé těch stávajících musí dorazit do Štruncových sadů. Držitel permanentky z online prodeje má nárok na všechny výhody tradiční permanentky, slevové kupony mu přijdou společně s objednanou permanentní vstupenkou (výjimkou je pouze plechovka Gambrinus Originál 10°, viz výhody permanentek níže).

 

Fanoušci si budou moci zvolit ze dvou grafických variant permanentek. U jedné se na červeném podkladu vyjímá logo klubu, modrá varianta obsahuje letecký snímek zaplněné Doosan Areny. Obě varianty byly vyrobeny ve stejném množství cca 2500 kusů, v případě vyčerpání jedné varianty již bude k dispozici pouze zbývající. „Prosíme zároveň všechny fanoušky, aby v případě nákupu vícero permanentek měli po každou z nich připraveno jméno unikátního uživatele, ideálně včetně mailového a telefonického spojení na tohoto fanouška. Situace, kdy jeden příznivec nakupuje dvě a více permanentek pro své kamarády pouze na jedno jméno, způsobuje problémy jak u evropských předprodejů, tak také u případných reklamací stran ztráty či odcizení permanentky,“ apeluje na fanoušky Pillár. „Zároveň budeme moct při udání kontaktu fanoušky pravidelně informovat nejen o dění v klubu, ale také o dalších výhodách pro držitele permanentek. Bonusu pro nejvěrnější fanoušky budou totiž přibývat také v průběhu ligové sezony.“

 

Také v nastávající sezoně bude pokračovat projekt Rodinné tribuny Hitrádia FM Plus. Ta bude opět umístěna v sektoru H na horní části hlavní tribuny a velcí i malí fanoušci si na ní budou moci užít speciální péči i program. „Tribuna nabídne speciální permanentky i vstupné pro rodiny s dětmi, především však samostatný vchod, nekuřácké prostředí, dohled hostesek s pedagogickým vzděláním, předzápasové i poločasové programy pro děti včetně autogramiád hráčů Viktorie, stánek se speciálním sortimentem pro děti, fotostěnu a mnohé další,“ přiblížil Pavel Pillár. „Jen a pouze na tuto tribunu budou k dispozici také dětské permanentky, které obsahují drtivou většinu výhod klasické permanentky včetně předkupního práva na duely Evropské ligy,“ doplnil Pillár. Samostatnou permanentku pro dospělého nebude možné do tohoto sektoru zakoupit, k dispozici jsou pouze následující varianty rodinného vstupného (s tím, že na každou zakoupenou sedačku bude vydána tradiční plastová permanentka pro zajištění bezproblémové kontroly u vstupu). Rodinné permanentky nebude možné zakoupit online, zájemci o ně budou muset dorazit přímo do Štruncových sadů.

 

 Ceny permanentních vstupenek na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus:

1dospělý + 1dítě                                             2500 Kč
1dospělý + 2děti                                             2900 Kč
1dospělý + 3děti                                             3200 Kč
2dospělí + 1dítě                                              4400 Kč
2dospělí + 2děti                                              4800 Kč
2dospělí + 3děti                                              5000 Kč

Samostatná dětská permanentka           900 Kč

 

Všichni držitelé permanentních vstupenek mají k dispozici množství slev a bonusů. Mezi ně patří přednostní právo a slevy při nákupů vstupenek na duely evropských soutěží, trvalá sleva 10% pro nákup nezlevněného zboží ve fanshopu a slevy v síti obchodních partnerů Viktorie. „Pro letošek navíc Viktoria připravila jednorázovou slevu ve výši 50% na jakékoliv nezlevněné zboží z produkce Ligy mistrů a Evropské ligy ve fanshopu Viktorie, slevu 50% na třetí předkolo Evropské ligy, na prvních 2000 zájemců navíc čeká plechovka piva Gambrinus Originál 10°  a také slevové kupony do restaurací společnosti AZ Catering services, s.r.o.“ Kompletní výpis najdou fanoušci zde:

 

·         vstup na všechna utkání A  týmu v rámci I. ligy, Poháru České pošty, přátelských duelů hraných v Doosan Areně nebo tréninkovém areálu v Luční ulici

·         přednostní právo nákupu a sleva 50% na třetí předkolo Evropské ligy

·         přednostní právo nákupu na další domácí duely evropských soutěží

·         vstup na všechny domácí utkání juniorky, mládežnických celků nebo ženských týmů FC Viktorie Plzeň hraných v Doosan Areně nebo tréninkovém areálu v Luční ulici

·         přednostní právo nákupu vstupenek na utkání Viktorie na hřištích soupeřů (v případě předprodeje vstupenek ve Štruncových sadech)

·         jednorázová sleva 50% na nákup nezlevněného zboží z produkce Ligy mistrů a Evropské ligy ve fanshopu FCVP (platí do případného vyprodání zásob)

·         stálá sleva 10 % na veškerý sortiment ve fanshopu FC Viktorie Plzeň

·         pro prvních 2000 nakupujících plechovka piva Gambrinus Originál 10°

·         sleva 10 % na servis v  Porsche Plzeň

·         sleva 5 % na služby společnosti DESINSEKTA, s.r.o.

·         Sleva 10 % na nákupy ve vinotékách Le Bouchon Plzeň

o   Plzeň, Pražská 23

o   Plzeň, Na Roudné 110

·         Sleva 5 % na služby společnosti Plzeňský ATAC-IN, s.r.o.

·         Pro prvních 2000 permanentkářů slevový kupon do provozoven společnosti AZ Catering services, s.r.o.

o   Restaurace Na Spilce

o   Restaurace Na Parkáně

o   Restaurace U Salzmannů

o   Bowling Sladovnická

o   12° Restaurant

·         Sleva 5% na nákupy ve všech maloobchodních prodejnách  M.A.T. Group, s.r.o. – platí v celé ČR

·         Sleva 5% na nákupy v prodejně Profesional CZ s.r.o.

·         Sleva 5% na pronájem obytných automobilů a karavanů ve společnosti PAME-RENT s.r.o.

·         Možnost účastnit se klubové projekce vybraného snímku v multikině Cinestar

·         Zasílání klubového newsletteru

 

 

CENY PERMANENTEK NA SEZONU 2014/2015
I. kategorie        2 400 Kč (pro držitele permanentek 2 200 Kč)
II. kategorie       2 000 Kč (pro držitele permanentek 1 900 Kč)
III. kategorie      1 300 Kč (pro držitele permanentek 1 200 Kč)


ROZDĚLENÍ SEKTORŮ
I. kategorie: sektory C, D, E, F, S7, S8, T9, T10
II. kategorie sektory: A, B, G, H, S6, T11

III. kategorie sektory: P1, P2, P3, R4, R5, V14, V15
 

 

START PŘEDPRODEJE PRO NOVÉ ZÁJEMCE O PERMANENTKY (POKLADNY ZA SEVERNÍ TRIBUNOU + ONLINE)

                                                                                                                            

Pá           23. května                          10 – 17

So           24. května                          10 – 17

Ne          25. května                          12 - 18                                 

 

Dále bude upřesněno (fanshop či nadále prodej na pokladnách)                                                          

 

 

CENA JEDNORÁZOVÉHO VSTUPNÉHO PRO SEZONU 2014/2015

 

I.kategorie                                                                        180 Kč

II.kategorie                                                                       150 Kč
III.kategorie                                                                     100 Kč

Sleva pro dítě do 15 let                                                50 % z ceny vstupenky

Studentské vstupné ZČU (sektor R)                       70 Kč

Dětská vstupenka do rodinného sektoru              50 Kč (není možná další sleva)

Dospělá vstupenka do rodinného sektoru          150 Kč

 

Vozíčkáři s jednočlenným doprovodem               zdarma (více na fcviktoria@fcviktoria.cz)

 

Pro jakékoliv otázky prosím kontaktujte pracovníky Viktorie na mailu fcviktoria@fcviktoria

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·