V Karlových Varech vstupují v platnost nové ceny za nucené odtahy

01.05.2013 10:56

Statutární město Karlovy Vary provádí v současné době nucené odtahy silničních vozidel, vraků a vozidel po dopravních nehodách prostřednictvím spol. BEČVÁŘ Assistence, s.r.o. S ohledem na zvyšující se provozní náklady na provoz vozidel odtahové služby a v souvislosti se zvýšenou sazbou DPH rozhodla Rada města Karlovy Vary o zvýšení cen za provádění odtahů. Stávající ceny byly platné od roku 2007.

Maximální cena za nucený odtah úplný činí nově 1 200 korun (dříve  1 000 Kč), za neúplný 600 korun (dříve 500 Kč). Za odtah zpětný (vozidlo je odtaženo z důvodu blokového čištění a na základě požadavku majitele vráceno na původní místo odtahu) činí cena 2 500 korun.

Mění se také ceny za nucené odtahy vozidel po dopravní nehodě a vraků. Za odtah úplný bude nově účtováno 1 000 korun (dříve 800), za neúplný 500 korun (dříve 400).

Cena za střežení jednoho odtaženého vozidla na nepřetržitě střeženém parkovišti se nemění, za první kalendářní den činí 100 korun, za každý další i započatý den je pak účtováno 150 korun.

 

 

 

 

Helena Kyselá

Tisková mluvčí

Magistrát města Karlovy Vary

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·