V Karlových Varech budou závodit triatlonové hvězdy

05.08.2014 20:52

Jméno patrona letošního MATTONI CITY TRIATHLONU je zárukou hvězdných kvalit. Filip Ospalý, který se do triatlonové historie zapsal v Karlových Varech hned dvakrát jako mistr a následně vicemistr Evropy, uvítá v polovině srpna sedm desítek mužů a čtyřicet žen na startu Evropského poháru v triatlonu.

 

Karlovy Vary prosluly těžkými, ale spravedlivými tratěmi, jedinečným spojením sportu a lázeňského města a především skvělou závodní atmosférou pro všechny kategorie. Vladimír Malý, ředitel závodu, upřesňuje ke startovní listině: „Najdete v ní evropské zastoupení, ale také exotiku v podobě závodníků a závodnic z Argentiny, Venezuely, Kostariky, Nového Zélandu, Kanady či Izraele. Doufám, že dostaneme výjimku, protože startovní listina je plná a na čekací listině máme dalších 70 zájemců. Závody pro muže bychom mohli uspořádat hned dva.“

Do Karlových Varů míří nejen Filip Ospalý, aby podobně jako jeho reprezentační kolegyně Vendula Frintová loni motivoval malé závodníky či olympijské naděje v tomto sportu. Z českých jmen se v našich největších lázních 17. srpna představí Přemysl Švarc, Jan Čelůstka a Lukáš Kočař.

Mezi přihlášenými nechybí a loňský triumf bude obhajovat Yegor Martynenko z Ukrajiny. Pozornost však bude soustředěna především na bratry Dmitrije a Igora Polyanské, plavce evropské extratřídy, z nichž první jmenovaný vybojoval na Mistrovství Evropy 2.místo. Nové hvězdy se rodí totiž také v Karlových Varech. Srdečně Vás zveme na ETU Evropský pohár v triatlonu a všechny sobotní závody pro širokou veřejnost.


Více informací na www.citytriathlon.cz

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·