Utkání z Lyonu se bude vysílat Na Spilce

11.03.2014 00:00

První z dvojutkání osmifinále Evropské ligy se blíží. Viktoria Plzeň vybojovala před dvěma týdny se silným Šachťarem Doněck postup po výhře 2:1 na jeho půdě. Nyní jí čeká tradiční účastník evropských pohárů, se kterým se utká o postup mezi nejlepších osm celků prestižní soutěže. Tým kolem Pavla Horvátha rozehraje své utkání na stadionu Stade Gerland ve čtvrtek 13. března od 21:05.

 

Pro viktoriány, kteří se z nejrůznějších důvodů za týmem do Francie nevypraví, nachystala Viktoria Plzeň ve spolupráci s týmem Plzeň 2015 o.p.s., městem Plzeň a partnerským Rádiem Kiss Proton speciální promítání v restauraci Na Spilce. Tradiční prostředí plzeňského pivovaru vytvoří improvizovaný fanouškovský kotel, který požene na dálku plzeňské fotbalisty za úspěchem v nesmírně náročném zápase.

 

„Program odstartuje na místě hodinu před utkáním. Fanoušci se mohou těšit na moderátora Jonáše Novotného, soutěže o ceny z viktoriánského fanshopu i další dárky z produkce partnerů vysílání,“ upřesnil program tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár, kterého doplnil také brand manager týmu Plzně 2015 Jáchym Klimko: „Fotbal je v Plzni pojem. Jsme nejen Evropské hlavní město kultury, ale i město sportu a skvělých fanoušků. Proto jsme se rozhodli spolu s městem Plzeň, klubem, restaurací Na Spilce a Rádiem Kiss Proton připravit Plzeňákům společný zážitek a podpořit tak Viktorku na dálku. Minulý přenos z Doněcku se potkal s velkým úspěchem a já věřím, že také tentokráte se Na Spilce vytvoří výjimečná fotbalová atmosféra."

 

K dispozici bude šest velkoplošných obrazovek, speciální fotbalové menu, tradičně vynikající pivo i jídlo hostitelské restaurace Na Spilce, v průběhu večera se moderátor spojí také se zástupci Viktorie v Lyonu, kteří budou referovat o atmosféře na stadionu i náladě v kádru Viktorie.

 

Na fotbalový večer v pivovaře není třeba si zajišťovat vstupenky – stačí jen dorazit a na dálku podpořit fotbalisty Viktorie bojující o další pokračování plzeňského snu.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·