Utkání s CSKA odehraje Viktoria v Petrohradu

27.09.2013 00:00

Výprava Viktorie Plzeň, která v úterý ráno zamíří do Ruska k druhému zápasu základní skupiny Ligy mistrů proti moskevskému CSKA, nezamíří oproti původnímu plánu do hlavního města ruské federace. Z důvodu nezpůsobilého trávníku na Khimki stadionu a stejnému problému v dalších fotbalových moskevských arénách rozhodli zástupci UEFA na speciálním čtvrtečním zasedání o přesunutí duelu do Petrohradu. Na Stadionu Petrovskij, který je domovským stánkem fotbalistů FK Zenit Petrohrad, se duel odehraje ve středu 2. října od 20 hodin petrohradského času.

 

„Pro Viktorii je samozřejmě tato změna velkou komplikací především směrem k zajištění letu, ubytování nebo transferech na místě. Naši zástupci poletí v nejbližším možném termínu do Petrohradu, aby tyto náležitosti řešili napřímo,“ sdělil tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. „Duel samotný, včetně zajištění veškerých předzápasových náležitostí, bude navíc ještě zkomplikován faktem, že v úterý se na stejném stadionu odehraje duel Champios League mezi Zenitem Petrohrad a Austrií Vídeň.“

 

Zástupci plzeňského klubu jsou v tuto chvíli v nepřetržitém kontaktu s odpovědnými pracovníky UEFA, vzhledem k minimálnímu zbývajícímu času budou následující dny velmi hektické. „Informace je velmi čerstvá, s Evropskou fotbalovou asociací řešíme nejen zajištění potřeb samotného zápasu, ale také situaci několika desítek našich fanoušků, kteří mají zajištěné transfer i ubytování v Moskvě,“ doplnil Pillár.

 

„Za dané situace nebylo příliš dalších variant. Po definitivním rozhodnutí o nemožnosti odehrání duelu na původně nahlášeném Khimki stadionu padla také možnost přesunout duel na některý z dalších moskevských fotbalových stánků. Po konečné informaci o přesunutí duelu do Petrohradu napneme veškerou pozornost k organizačnímu i sportovnímu zvládnutí výjezdu,“ konstatoval Pillár. „Viktorii samozřejmě vzniknou se stornem moskevského výjezdu finanční ztráty, nicméně tyto záležitosti budeme se zástupci UEFA řešit v dalších dnech.“

 

Duel mládežnické UEFA Youth League se odehraje dle původního plánu v tréninkovém areálu CSKA v Moskvě od středečních 13 hodin lokálního času. „Naši mládežnicí využijí dle všeho linkových spojů, také tyto záležitosti nyní zajišťujeme. Pevně věříme, že s aktuálními změnami se organizačně popereme se ctí. Plán prvního týmu zůstává stejný, hráči se v tuto chvíli plně koncentrují na páteční duel na půdě Jihlavy,“ zakončil informace tiskový mluvčí Viktorie.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·