Autogramiáda Chramosty s Vaňkem a Viktoria Happy Hours již v úterý!

26.09.2014 17:28

 

 

Poslední zářijový den bude ve Viktoria shopu v Doosan Areně ve znamení skvělých akcí pro fanoušky. Hlavním tahákem určitě bude autogramiáda záložníka Ondřeje Vaňka a útočníka Jana Chramosty, kteří se budou příznivcům Viktorie podepisovat vůbec poprvé od svého letního příchodu na západ Čech.

„Moc se těším na setkání s fanoušky, snad jich pár přijde,“  řekl s úsměvem Jan Chramosta, kterého doplnil také Ondra Vaněk „Věřím, že si cestu do fanshopu příznivci najdou a prohodí s námi pár slov. Co jsem slyšel od kluků v kabině, chodí viktoriánští fanoušci na podobné akce ve velkém počtu, tak snad s Honzou nesnížíme průměr. Na úterek se moc těším.“

Oba hráči Viktorie Plzeň budou fanouškům ve Viktoria shopu k dispozici v úterý 30. září od 17 hodin a společně s příznivci červeno-modrých stráví v klubovém obchodě minimálně hodinu. Už od 16 hodin vypukne ve fanshopu hon na podepsaný dres v akci Viktoria Happy Hours. „Tato akce se bude konat již potřetí a pokaždé si našla své příznivce. Proto věříme, že se bude líbit i tentokrát. Navíc k podepsanému dresu Viktorie přibudou jaké druhá hlavní cena kopačky jednoho z hráčů Viktorie Plzeň,“ říká tiskový mluvčí Pavel Pillár.

Viktoria Happy Hours se může zúčastnit každý, kdo si ve fanshopu nakoupí zboží v minimální hodnotě 300 korun. Pak si může na připravené magnetické tabuli zvolit jednoho z hráčů Viktorie a těšit na hodnotný dárek. Na druhé straně kartičky totiž bude uvedená výhra. „Cen jsme nachystali mnoho a věříme, že udělají svým budoucím vlastníkům radost. V rámci ´Viktoria Happy Hours´si fanoušci mohou odnést vstupenky na duel s Teplicemi, osušky, svačinové boxy, trhačky, frisbee a samozřejmě zmíněné jackpoty – dres podepsaný všemi hráči nebo podepsané kopačky jednoho z fotbalistů,“ dodává Pillár. 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·