Úterní zápas z Estonska bude živě vysílán na náměstí

28.07.2013 00:00

Velkoplošné promítání venkovního zápasu druhého předkola vyvolalo v západočeské metropoli velkou odezvu. Tým Evropského hlavního města kultury 2015 se rozhodl zprostředkovat plzeňským fanouškům společný zážitek z utkání i v případě třetího předkola a připravil na náměstí Republiky velkoplošnou projekci zápasu JK Nõmme Kalju – FC Viktoria Plzeň. Všichni fanoušci, kteří nepocestují do Estonska, a nechce se jim fandit pouze u televize, můžou stejně jako v minulém případě vytvořit na náměstí pravý viktoriánský kotel.

„Fotbal je v Plzni pojem a společné fandění je mnohem zábavnější, než zápas sledovat sám doma u televize. Proto jsme se rozhodli spolu s městem Plzeň připravit Plzeňákům společný zážitek a podpořit tak Viktorku na dálku,“ říká Jan Zachariáš, ředitel komunikace společnosti Plzeň 2015 o.p.s.

„Jsme velmi rádi, že díky týmu Evropského hlavního města kultury 2015 dostanou fanoušci plzeňské Viktorie opět šanci fandit společně. Ohlasy fanoušků z promítání ze Sarajeva byly pouze pozitivní, atmosféra na náměstí panovala vynikající. Pevně věřím, že také tentokráte k ní přispěje i dobrý výsledek Viktorie," doplnil tiskový mluvčí viktoriánů Pavel Pillár.

Kromě samotného utkání se všichni fanoušci mohou těšit na doprovodný program v režii moderátorů rádia Kiss Proton, soutěže o vstupenky na nejbližší domácí ligové utkání Viktorie s Baníkem Ostrava nebo o věcné ceny z plzeňského fanshopu. Na náměstí pod věží katedrály sv. Bartoloměje najdou všichni fanoučci také oficiální stánek Viktoria shopu, ve kterém si mohou doplnit svou sbírku zboží v klubových barvách.

Samotný zápas začne v úterý v 18:00 hodin, program na náměstí odstartuje s hodinovým předstihem.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·