Úterní duel v Sarajevu se bude promítat na náměstí

22.07.2013 00:00

Tým Evropského hlavního města kultury 2015 se rozhodl zprostředkovat plzeňským fanouškům společný zážitek z utkání FC Viktoria Plzeň a FK Željezničar a připravil velkoplošnou projekci utkání ze Sarajeva na náměstí Republiky. Všichni fanoušci, kteří nepocestují do Bosny a Hercegoviny a nechce se jim fandit pouze u televize, můžou vytvořit na náměstí improvizovaný viktoriánský kotel.

„Fotbal je v Plzni pojem a společné fandění je mnohem zábavnější, než zápas sledovat sám doma u televize. Proto jsme se rozhodli spolu s městem Plzeň připravit Plzeňákům společný zážitek a podpořit tak Viktorku na dálku,“ říká Jan Zachariáš, ředitel komunikace společnosti Plzeň 2015 o.p.s.

"Jsme velmi rádi, že díky týmu Evropského hlavního města kultury 2015 dostanou fanoušci plzeňské Viktorie šanci fandit společně a přiblížit si tak atmosfériu fotbalového stadionu. Hráči vnímají fakt, že několik desítek plzeňských příznivců vyrazí fandit přímo do Sarajeva, jsou si zároveň vědomi, že jejich výkon budou s napětím sledovat také tisíce fanoušků přímo v Plzni. Pevně věřím, že společně budeme moct zažít radost z postupu do dalšího předkola Ligy mistrů," doplnil tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Kromě samotného utkání se všichni fanoušci mohou těšit na doprovodný program v režii moderátorů rádia Kiss Proton nebo zajímavé hosty. Návštěvníci úterní akce mohou navíc soutěžit o vstupenky na nejbližší domácí ligové utkání Viktorie s Baníkem Ostrava nebo o věcné ceny z plzeňského fanshopu.

Samotný zápas začne v úterý v 21:00, program na máměstí odstartuje s hodinovým předstihem.

http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/8/8391/8391612_bad37c1e7778b1e18f5941331813a493/images/Plzen2015_Viktorka_banner.jpg

Zdroj: TZ FC Viktoria

(MC)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·