Turniketový systém byl otestován

02.08.2013 00:00

O čtvrtečním poledni byl poprvé vyzkoušen turniketový systém, který bude u každého vstupu do Doosan Areny sloužit fanouškům jako brána k jejich místům. Dvě stě mládežníků Viktorie Plzeň důkladně otestovalo každý turniket na stadionu, na základě získaných poznatků budou během pátku odborníci z dodavatelské firmy dolaďovat všechny technické náležitosti a důkladné zajištění systému.

Prvním utkáním, kdy bude fanouškům kontrolována vstupenka pomocí elektronického zařízení, bude zápas s celkem FC Baník Ostrava, který se v Doosan Areně uskuteční v sobotu 3. srpna od 18:00. Práce s turniketem se nijak neliší od ostatních čteček čárových kódů, na které jsou Plzeňané zvyklí například z veřejných parkovišť. Každý fanoušek přiloží čárový kód na své vstupence ke čtecímu zařízení a bude vpuštěn nebo nevpuštěn na stadion. „V souvislosti s novým turniketovým systémem upozorňujeme na skutečnost, že každý fanoušek bude muset vstupovat na stadion pouze vchodem, který má vyznačen na vstupence. V případě, že se návštěvník bude snažit využít jiný vchod, turniket ho do stadionu nevpustí a odkáže na patřičný vstup,“ říká ke změnám ve Štruncových sadech tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. „Všechny fanoušky prosíme před sobotním duelem o včasný příchod na stadion a respektování pokynů pořadatelů,“ doplňuje Pillár s tím, že v případě jakýchkoliv problémů s turniketovým systémem bude všem návštěvníkům zápasu k dispozici vyškolená pořadatelská služba u každého ze vstupů na stadion.

Instalace turniketů spadá do právě probíhající rekonstrukce, v rámci které byly začátkem týdne vztyčeny také nové stožáry osvětlení. Finišují také práce ve nitřním prostorech, především pak v sekcích VIP a novinářském zázemí. Veškeré práce jsou naplánovány tak, aby Doosan Arena splňovala kompletní předpisy UEFA potřebné k pořádání případného play off Ligy mistrů a základních skupin obou prestižních soutěží.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·