Turnaj fanoušků se koná již tuto sobotu

26.06.2012 14:07

Dlouhou chvíli zřejmě mají po dobu letní přestávky plzeňští fanoušci. Na poslední červnový den si naplánovali turnaj v malé kopané, kterého se zúčastní 17 týmů z různých fanouškovských spolků okupujících ochozy stadionu ve Štruncových sadech. Turnaj se koná v areálu fotbalového klubu Týnec u Klatov.

 

„Původně jsme měli v plánu odehrát turnaj na území města Plzně. Ta je totiž plná krásných dam a slečen, které tíhnou ke sportu a k fotbalu jako takovému a dala se tedy předpokládat jejich hojná účast na akci. Nakonec jsme dali přednost přírodě a větší volnosti. Každopádně jsme ale zajistili vlastní dopravu pro zájemce za celkem směšnou cenu, takže se nebojíme, že bychom tu byli sami," usmívá se tajemný muž s megafonem, jeden z organizátorů turnaje. „Velké množství lidí v kotli je mimoplzeňských, možná je tam i víc lidí z venkova, takže proč by si Plzeňští nemohli jednou za čas udělat výlet tam, odkud jezdí jiní fanoušci na zápasy celou sezonu," doplňuje ho tajemný muž s telefonem u ucha, další z osobností kotle.

Podobná akce se už konala koncem loňského roku. To si to týmy sestavené z fanoušků rozdali ve sportovní hale v Rokycanech. „Určitě se o titul poperou Alkoturisté, Divize Kaznějov a Service Squad, pozadu ale určitě nezůstanou ani ostatní mužstva. Na poli fotbalovém je tam pár mírných favoritů, mezi které se dá počítat obhájce zimní trofeje Klatovácí, P-fans, Výjezďáci nebo Kaznějov, v každém případě výsledek na hřišti opravdu není na prvním místě," shodují se organizátoři s tím, že jde hlavně o zábavu. Začátek turnaje se plánuje na 8:52 hodin. V těchto dnech je možnost zakoupit si ve Fanshopu Viktorie Plzeň za 50 Kč jízdenku na autobus, který vyráží k místu konání od plzeňské Rychtářky v 7:42 a odjíždět zpět do Plzně by měl někdy po 20 hodině večerní. Všichni diváci jsou srdečně zváni, jídla a pití bude dost.

zdroj: Fc Viktoria

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·