Trophy tour odstartuje v Plzni

07.10.2013 00:00

Ve středu 9. října odstartuje v plzeňském obchodním centru Olympia v Černicích cesta poháru pro mistra Gambrinus ligy po všech šestnácti klubech domácí nejvyšší soutěže. Plzeň jako obhájce titulu má tu čest být první zastávkou Trophy tour 2013.

 

V rámci rozsáhlého projektu se mistrovský pohár vydá na cestu po celé republice, aby se představil fanouškům všech účastníků Gambrinus ligy. „Za organizátory z LFA byl velký zájem, aby se pomyslný slavnostní výkop projektu odehrál právě na půdě úřadujícího mistra. Autogramiádu v OC Olympia musíme skloubit se sportovními i společenskými povinnostmi našich fotbalistů, nicméně potvrzená účast je již např. v případě Milana Petržely, Davida Limberského, Stanislava Tecla nebo Radima Řezníka,“ uvedl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Doprovodný program v plzeňské Olympii startuje už v 17:30. O půl hodiny později se k mistrovskému poháru připojí ti, kteří jej v uplynulé sezóně vybojovali – fotbalisté Viktorie Plzeň. Šestice hráčů prvního týmu zasedne ke společné autogramiádě a tak si malí i velcí fanoušci budou moci odnést památku na historicky první představení poháru v rámci výjimečného projektu Trophy tour.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·