Tři hráči se zapojují do přípravy jiných týmů

23.06.2013 00:00

Jen týden zbývá do odjezdu fotbalové Viktorie na soustředění v rakouském Westendorfu, do Tyrolska již bude mít Pavel Vrba k dispozici zúžený kádr. „Plán je takový, že na herní soustředění odcestuje 20 až 21 hráčů do pole a tři brankáři. V následujícím týdnu se tak dají očekávat v týmu některé změny,“ předestřel již po sobotním vítězství v Rokycanech plzeňský trenér.

První změny hlásí Viktorie ještě před koncem víkendu. Přípravu s Hradcem Králové, který bude v následující sezoně bojovat o návrat do Gambrinus ligy, zahájil již před několika dny útočník David Vaněček, v neděli se k němu připojí také obránce Adam Beránek. Oba mladí viktoriáni mají v tuto chvíli povolení k absolvování přípravy i přátelských zápasů, o formě jejich případného působení na východě Čech se bude jednat v nejbližších dnech. „V každém případě by se u obou hráčů jednalo o hostování, kdy by byla otázkou především jeho délka,“ doplnil tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

V pondělí se poté zkušený Petr Trapp zapojí do přípravy s pražskou Duklou. Také o formě možného působení osmadvacetiletého defenzivního univerzála na Julisce se bude rozhodovat v následujících dnech.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·