Tradiční Mariánskolázeňský vánoční trh se vydařil

10.12.2015 20:09

 

 

 

Desátý ročník tradičního Mariánskolázeňského vánočního trhu se povedl. Kolonádu z 19. století plnili po všechny čtyři dny konání této multižánrové akce především místní, v početném davu bylo možné najít ale i mnoho českých a také zahraničních turistů. Nechyběly stánky
s rozmanitým zbožím a adventními specialitami, ukázky řemesel, ledové sochy, výtvarné dílny a výstavy děl dětí místních škol.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20151210201208_001_ls.png

Foto: Jiří Pužej

 

Desátý ročník tradičního Mariánskolázeňského vánočního trhu na hlavní kolonádě se bezesporu povedl. Čtvrteční slavnostní zahájení, za přítomnosti starosty města Ing. Petra Třešňáka, odstartovala zpěvačka Anna K.
s kapelou. Moderátor Alexandr Komarnický, uváděl ve čtyřech jazycích. Kolonádu z 19. století plnili každý den především místní, v početném davu bylo možné najít ale i mnoho českých a také zahraničních turistů.

 

Po dobu čtyř dnů, tedy od čtvrtka3.12. do druhé adventní neděle 6.12., probíhal v rámci akce bohatý, artově vyvážený kulturní program, který se ukázal jako divácky velmi atraktivní. Organizátorka trhů ze společnosti PRO AKTIV Marienbad, s.r. o. zapojila stejně jako každý rok nejen profesionální umělce, ale především mnoho místních i přespolních spolků. V Mariánských Lázních nechyběly stánky s rozmanitým zbožím a adventními specialitami, ukázky řemesel a ledové sochy, výtvarné dílny a výstavy děl dětí místních uměleckých škol.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20151210201425_001_ls.png

Foto: Jiří Pužej

 

Trh se stal pravidelnou a oblíbenou společenskou událostí. Společnost PRO AKTIV Marienbad, s.r.o. a PA TOURISTIK GmbH je pořádá za podpory města Mariánské Lázně, které na celou akci přispívá částkou 250 000 Kč.

 

Společnost PRO AKTIV Marienbad, s.r.o. a PA TOURISTIK GmbH jsou partnerské společnosti, které celoročně zajišťují servis pro více než 10 tisíc lázeňských hostů.

Zdroj: TZ PRO AKTIV Marienbad, s.r.o.

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·