Tisková zpráva NS-LEV 21: Národní socialisté podali kandidátky pro krajské a senátní volby v Karlovarském kraji

08.08.2012 19:27
Strana Národní socialisté - levice 21. století podala na Krajském úřadě svou kandidátku do Zastupitelstva Karlovarského kraje. V čele 45 osobností figuruje starosta Františkových Lázní Ivo Mlátilík. Následuje ho krajský zastupitel Tomáš Hybner z Karlových Varů a sokolovský podnikatel Miroslav Brožovský.
 
Ve stejný den byl v Sokolově do voleb přihlášen i kandidát národních socialistů do Senátu, kterým je dvaačtyřicetiletý středoškolský pedagog David Cervan, bývalý starosta Nového Sedla na Sokolovsku.
 
Strana chce před podzimními volbami voliče seznámit se svým podrobným volebním programem. Ten zahrnuje celostátní témata, jako například opětovné zrušení regulačních poplatků ve zdravotnictví, zákaz privatizace krajských nemocnic, boj s nezaměstnaností, důraz na regionální rozvoj, zavedení pořádku v čerpání evropských dotací a zlepšení bezpečnostní situace v problematických lokalitách. Nevyhýbá se však ani čistě krajským otázkám. Hodlá se zasadit o ochranu a rozvoj lázeňského průmyslu a záchranu památkově chráněných lázní v Kyselce. V jejích plánech nechybí ani nesmlouvavý boj s přebujelým hazardem a opětovné otevření otázky zrušení zpoplatnění rychlostní silnice R6 mezi Chebem a Karlovými Vary.
 

Představitelé NS-LEV21 pevně věří, že řešením zmíněných problémů osloví dostatek voličů k tomu, aby se po volbách mohli podílet na odborně kvalitnější a důslednější správě Karlovarského kraje.

Vojtěch Matoušek
krajský volební manažer
Národní socialisté - levice 21. století Karlovarský kraj

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·