TISKOVÁ ZPRÁVA MĚSTSKÉ POLICIE PLZEŇ DNE 9.8. 2012

09.08.2012 17:17

Zraněná žena

 

Další zraněnou seniorku předávali strážníci záchranářům  včera dopoledne. 77 letá paní upadla, silně ji bolela noha, šly na ni mdloby a ztrácela zrak. Hlídka MP zavolala okamžitě RZS a do jejího příjezdu s paní komunikovala. Žena byla převezena do nemocnice na Lochotíně.

 

Ztráty a nálezy

 

Včerejší den se opravdu vydařil, co se ztracených a nalezených věcí týká:

 

Již hodinu po půlnoci našla slovanská hlídka v Úslavské ulici ležící registrační značku. Druhou registrační značku přinesl odpoledne muž na služebnu MP Plzeň-střed, prý ji nalezl na křižovatce ulic Husova a Kardinála Berana. Obě značky byly předány na MMP – registr vozidel.

V 10,00 byl hlídkou MP před budovou Hlavního vlakového nádraží nalezen svazek klíčů. Klíče byly předány na oddělení ztrát a nálezů na ÚMO Plzeň 3.

V 11,20 našla hlídka MP v Lochotínské ulici občanský průkaz – Policie ČR jej již vedla v evidence jako odcizený, proto jí byl předán.

Asi nejdražším nálezem pak bylo moderní pánské jízdní kolo, které stálo včera ráno

u popelnice v Zahradní ulici. Značkové a dobře vybavené kolo mělo poškozené pouze zadní kolo – byla prázdná duše. Vzhledem k tomu, že toto kolo nebylo na Policii ČR vedeno jako odcizené, bylo předáno na oddělení ztrát a nálezů na ÚMO Plzeň 3.

 

 

Kontrola bezdomovců

Při pravidelné kontrole bezdomovců v Lochotínské ulici zaznamenali včera večer strážníci ve skupince novou tvář. Kontrolou totožnosti bylo zjištěno, že se tento mladý muž prokazuje občanským průkazem, který hledá Policie ČR. Na místo byla proto přivolána hlídka PČR, které byl případ předán.

 

 

Zprávu zpracovala:

Mgr. Dana Krausová

Metodik prevence kriminality

 

(MR)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·