Tenisový turnaj osobností

29.06.2017 21:17

 Největší filmová i společenská událost v České republice MFF Karlovy Vary, to není jen film a jeho osobnosti. Festival má také velký přesah do dalších oblastí společenského života. Jednou z událostí, která zpestří oficiální doprovodný program festivalu, bude již dvacátý ročník tenisového turnaje osobností Film Festival Tennis Cup 2017. Na něm se představí sportovní ikony společně s hvězdami filmového plátna, známými umělci, ale také modelkami nebo úspěšnými byznysmeny. Na festivalovou antuku letos developerská společnost Sky Barrandov, která VIP turnaj ve čtvrtek 6. července pořádá, pozvala například bývalé fotbalové reprezentanty Jana Kollera a Pavla Kuku, moderátora a baviče Jakuba Koháka, herce Michala Dlouhého nebo slovenského producenta Rudolfa Biermanna. Po ukončení turnaje proběhne tradiční galavečer za účasti známých osobností.

 

Turnaj je koncipován jako turnaj družstev, jejichž složení bude známo 30. června. „Jsme rádi, že náš VIP tenisový turnaj je i letos oficiální součástí programu festivalu, a že jsme se stali jednou z největších společenských akcí, které celý festival provázejí. Je to i díky tradičnímu společenskému večeru, který letos pořádáme od 21 hodin v hotelu Carlsbad Plaza. Dorazí na něj nejen účastníci turnaje, ale i celá řada známých osobností včetně prezidenta festivalu Jiřího Bartošky,“ doplňuje Bronislav Cienciala ze společnosti Sky Barrandov. 

Tenisový turnaj osobností Film Festival Tennis Cup 2017 se bude konat v karlovarském areálu Gejzírpark, zahájení se odehraje v 10 hodin a turnaj potrvá do 19 hodin. Od 21 hodin pokračuje program společenským setkáním v hotelu Carlsbad Plaza v Karlových Varech, kde proběhne slavnostní vyhlášení vítězů turnaje a galavečer.

Historie festivalového turnaje se píše od roku 1997. Mezi vítězi minulých ročníků turnaje najdeme například bývalého prezidenta České republiky Václava Klause, hudebního skladatele Zdeňka Mertu nebo vítěze Davisova poháru Tomáše Šmída.  

  

LPP

             


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·