„Takto ztrácet body je zlé,“ ví Michal Ďuriš

08.10.2012 12:58

Měl to být jednoznačný zápas. Příbram, která nedokázala zvítězit téměř půl roku proti boji v evropských pohárech zocelené Viktorce. Že je však fotbal hra až krutě nevyzpytatelná a že papírové předpoklady opravdu často zůstávají jen na papíře, to dnes na vlastní kůži poznali její hráči.

Jestli mohou viktoriáni něčeho litovat, tak je to především vstup do utkání. „My jsme věděli, co nás čeká, ale přesto jsme do toho utkání vstoupili laxně. Celý první poločas jsme prospali, a byli jsme za to potrestáni gólem. Celý druhý poločas jsme to pak museli dohánět,“ přiznává Michal Ďuriš. Ve druhém poločase se jejich výkon rapidně zlepšil. Častěji se dostávali před branku soupeře, vytvořili si velký tlak, ze kterého pramenily nebezpečné situace. „Měli jsme i nějaké šance, ale nedokázali jsme je proměnit,“ dodává. Když už se totiž viktoriáni dostali k ohrožení domácí branky, vychytal je dnes výborný brankář Hruška, který proti Viktorce potvrdil výbornou formu. „On se snad proti nám vždy namotivuje ještě víc, že pak takhle zachytá“ kroutil po zápase nevěřícně hlavou Vladimír Darida.

Samotní hráči však odmítají myšlenku, že by na ně zapůsobila čtvrteční prohra v Madridu. Já si to nemyslím, my se musíme soustředit na každý zápas. Tenhle byl úplně jiný než v Madridu, kde jsme po tom bodu sahali. Dnes jsme si sem přijeli pro tři body, ale prohráli jsme, takže samozřejmě velké zklamání,“ míní Michal Ďuriš. Přesto hráči tuší, že by jim body, které zůstaly v Příbrami, mohly v konečném zúčtování chybět. „Takto zbytečně ztrácet body je zlé a ukázalo se to už v minulé sezóně, kdy jsme tu ztrátu doháněli a nakonec jsme jí nedohnali. Musíme si to ale mezi sebou probrat v kabině a připravit se zodpovědně na další zápasy,“ dodává na závěr slovenský útočník.

 

Zdroj: www.fcviktoria.cz

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·