Svět záchranářů bude otevřen i přes prázdniny

28.06.2016 09:50

 

 

Svět záchranářů, jehož lektoři celý školní rok pilně učili především žáky škol a školek, jak předcházet nebezpečím a rizikům, která na ně číhají v běžném životě, pojede i přes prázdniny. Otevřeno bude pro veřejnost vždy od 13 do 17 hodin od pondělí do soboty. Jedinou výjimkou je týden, kdy se bude u nás konat Příměstský tábor, a to v termínech 18. – 22. 7. 2016 a 8. – 12. 8. 2016. Děti mají program naplánovaný až do odpoledne a proto prosíme veřejnost o shovívavost, protože v těchto termínech bude brána Světa záchranářů pro ni zavřená. V ostatní dny jsme vám  k dispozici a budeme velmi rádi, když navštívíte naše moderní dopravní hřiště, kde vám nově kromě kol můžeme zapůjčit i minikáry. Nově si také můžete u nás vyzkoušet záchranářskou stezku, při které plníte různé úkoly týkající se rizik a nebezpečí. Ta je rozmístěna po celém našem areálu a určitě nebudete litovat, pokud se do ní společně s dětmi zapojíte.

 

Pro veřejnost jsme na prázdniny připravili i jeden velmi zajímavý kurz. Možná tím potěšíme hlavně rodiče, protože ti častokrát neví, jak vyplnit čas jejich dětí o prázdninách. No a právě pro ně je tu náš „Kurz sebeobrany pro teenagery“, který povede zkušený instruktor Miroslav Ponert. Kurz je zdarma a bude probíhat vždy každé pondělí od 13:00 do 15:00, a to v termínu od 18. 7. 2016 do 15. 8. 2016. Kapacita kurzu je 20 dětí a my prosíme, aby se závazně hlásily prostřednictvím formuláře, který najdou na stránkách www.svetzachranaru.cz.

 

Přejeme vám všem krásné prázdniny. Užijte si slunečné dny a především prázdniny bez úrazů a krizových situací.

 

Ve Světě záchranářů je možné využít i nabídku Vzdělávacích programů "na klíč", kde je nutné se předem domluvit na podmínkách programu dle jeho personální a materiální náročnosti.

 

Máte-li jakýkoli dotaz, pak se neváhejte na nás obrátit na telefonních číslech: 608 953 862, 777 572 576, případně na email: info@zachrannykruh.cz. Jsme rovněž na facebooku jako „Svět záchranářů“.

 

Doporučení na závěr zní, abyste vždy před svou návštěvou raději sledovali i naše webové stránky, kde se dozvíte, jestli je vám Svět záchranářů k dispozici, či nikoli.

 

Zdroj: TZ Světa záchranářů

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·