Studenti zdravotnických studií už vědí, kam na praxi či brigádu

24.10.2017 10:09

 

Nemocnice Plzeňského kraje se začátkem října zúčastnily Dne Fakulty zdravotnických studií ZČU v Plzni. Studentům nelékařských zdravotnických oborů se představily jako zařízení, kde mohou během studia získat stipendia, vykonávat praxi, placené brigády a později zde mohou najít i perspektivní zaměstnání.

 

„V našich nemocnicích, které jsou rozloženy téměř po celém území kraje, najde uplatnění každý student či absolvent fakulty, ať už se jedná o sestry, fyzioterapeuty, porodní asistentky, laboranty i jiné. Všem jsme, doufám, zodpověděli veškeré dotazy ohledně našich zařízení a nabídek různých forem spolupráce v podstatě už od prvního ročníku studia. A věřím, že s mnohými se skutečně uvidíme, protože nabídky jsou zajímavé a u nás si ten svůj obor skutečně vyzkouší v reálu,“říká mluvčí krajských nemocnic Jiří Kokoška.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2017_1/20171024101128_001_ls.png

Nemocnice v Domažlicích, Horažďovicích, Klatovech, Rokycanech, Stodu a Svaté Anně na akci také poprvé představily nový společný vizuální styl, který začnou využívat v dalších měsících. „Jsme rodinné nemocnice pro rodiny z našich regionů, naše sousedy, a chceme proto nově sami působit jako rodina, zároveň pozitivně, přátelsky a odlišit se od ostatních poskytovatelů zdravotní péče. Proto jsme zvolili jednoduchý, ale zřetelný motiv zdravého srdce se symbolem kříže,“ doplňuje mluvčí. 

 

Zdroj: TZ Nemocnic Plzeňského kraje, a.s.

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·