Strážníci řešili drogy

02.07.2015 20:11

Strážníci služby PCO řešili dva případy, které spojuje užití návykových látek. První se odehrál v pondělí 29. června, kdy si hlídka před budovou magistrátu na Moskevské ulici všimla v podvečerních hodinách vozidla, které řídí osoba, jež má mít vysloven zákaz řízení.

Třiatřicetiletý řidič ruské národnosti při kontrole vykazoval známky užití alkoholu nebo jiné návykové látky, což se následně potvrdilo zkouškou provedenou přivolanými policisty. Ti si případ od strážníků rovnou převzali.

Druhý případ výtržnosti se odehrál první červencový den krátce po 16:00 hodině. Hlídka byla vyslána operačním střediskem MP do jednoho z obchodních domů. Nejednalo se však o žádnou krádež, ale o agresivního cizince, který začal v obchodě rozhazovat zboží, řvát na zákazníky. Pro nezasvěceného tak mohl vzniknout dojem nácviku evakuace, když se lidé hrnuli ven. Strážníci již na první pohled detekovali v jednání sedmatřicetiletého Němce užití návykových látek. Na výzvy hlídky nereagoval a tak došlo na užití zákonných donucovacích prostředků a při předvádění na Policii ČR i služebních pout. 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·