Starostové se na volby pečlivě připravují

29.04.2016 11:59

 

Kandidáti uskupení STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN) s podporou KOA, KDU-ČSL a TOP09 již od loňského roku navštěvují jednotlivé obce Karlovarského kraje. Se starosty diskutují o palčivých problémech, se kterými se musí dennodenně potýkat. Celkem takto navštívili již takřka 100 obcí Karlovarského kraje.

 

Během návštěv se potvrdilo, že správa věcí veřejných našich obcí je velmi náročným povoláním, protože starostové a místní zastupitelé musí řešit celou škálu různorodých otázek – od problematické situace ve zdravotnictví až po nedostatečnou spolupráci s krajskou samosprávou.

 

Informace z krajských obcí jsou základem krajského programu uskupení.Údaje ještě doplní i komplexní průzkumy v krajských věších sídlech, které proběhnou  v následujícím měsíci. Program a cíle pro kraj tak nebudou pouze „odhadem“.

 

„S takto ucelenými informacemi budeme moci efektivně pracovat v krajském zastupitelstvu, tak aby se dostalo náležité pozornosti i jednotlivým obcím v kraji. Stále totiž platí to, co dlouhodobě říkáme –s méně jak 300 000 obyvateli Karlovarský kraj tak trochu jedna velká obec je,“uzavřel Petr Kulhánek, volební lídr a primátor Karlových Varů.

 

Zdroj: TZ STAN

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·