Stačí nám stejný výsledek jako s Hradcem, ví Vladimír Darida

09.04.2013 16:37

Na hrací ploše se nedá přehlédnout, ale v ligovém utkání s Teplicemi byste ho na ní hledali marně. Vladimír Darida nemohl totiž do klání Gambrinus ligy zasáhnout kvůli žlutým kartám. „Už se těším na hřiště. Z tribuny to opravdu není ono a nemůžu klukům nijak pomoci. Budu rád, až budu na trávníku,“ říká.

V neděli večer se tak v důsledku své absence v utkání mohl setkat s nejmenšími plzeňskými příznivci. „O poločase jsem byl na rodinné tribuně. Rozdal jsem nějaké podpisy a fotky. Hodně kluků chtělo podepsat své šály,“ líčí nadšeně.

Ve středu už bude trenéru Pavlu Vrbovi k dispozici. „Jablonec hraje dobře celou sezónu. Musíme se připravit na to, abychom nedostali gól. Klidně nám stačí stejný výsledek jako doma s Hradcem. Myslím si, že skóre 1:2 ze soupeřova hřiště není zas až tak špatné,“ tvrdí talentovaný středopolař.

Je jen škoda, že Viktoria před odvetou nemá na svém kontě více vstřelených branek. Příležitosti si k tomu na severu Čech vytvořila. „Bohužel se nám je ale nepodařilo proměnit. To byla naše největší chyba a naopak v posledních dvaceti minutách Jablonec dvěma góly výsledek otočil. Uděláme všechno pro to, abychom v domácím prostředí jeho náskok srovnali a abychom postoupili,“ říká Daniel Kolář.

Že by však Plzeňané vymýšleli proti svému soupeři, se kterým se znovu potkají za tři týdny v lize, něco nového, „Kolda“ odmítá. „V české lize se známe všichni natolik dobře, že se těžko někdo něčím překvapuje. Jablonec o víkendu vyhrál, my také. Ale toto je pohárové utkání. Liga je dlouhodobou soutěží. Zde jde ale o dvojzápas, který chceme vyhrát a postoupit,“ přemýšlí o nadcházejícím duelu Viktorky český reprezentant.

 

 

Zdroj: www.fcviktoria.cz

 

(MR)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·